Duży wywiad z A.Wasilewskim o sytuacji Wawrzyka, Szpilki, Polsat Boxing Night i nie tylko

Prezentujemy wywiad z Andrzejem Wasilewskim promotorem grupy Sferis Knockout Promotions, który w obszernym wywiadzie wyjaśnił obecną sytuację złapanego na dopingu Andrzeja Wawrzyka oraz odpowiedział na pytania związane z przyszłością tego pięściarza. Podczas rozmowy z właścicielem największej grupy bokserskiej w Polsce zapytaliśmy także o sytuację, w której obecnie znalazł się Artur Szpilka, a także o zakończenie współpracy z trenerem Andrzejem Gmitrukiem. Poruszony został także wątek gal Polsat Boxing Night, które zdaniem promotora jak się wydaje nie do końca spełniły oczekiwania jakie wiązano z tą imprezą.

Kategorie
Hot NewsSTREFA BOKSUVideoWywiady
7 komentarzy
 • Bolec
  1 lutego 2017 at 13:47
  Napisz odpowiedź

  Wawrzyka ja bym wyrzucił za taki numer od razu. Co tam kasa on jest jak dziecko we mgle. Tyle wątków w tym wywiadzie, że nie wiem o czym pisać.

  Sytuacja Szpilki niejasna. To mnie zaskoczyło. To on będzie teraz siedział i czekał to bez sensu.

  Polsat Boxing Night to się zrobiła kompletna komercha, a nie sport. Takie KSW w boksie dla kasiastych.

  Sprawy Gmitruka nie ma co komentować. On raz tu, raz tam.

 • Rzeźnik
  1 lutego 2017 at 14:00
  Napisz odpowiedź

  Łeee to Wawrzyk sobie tą wpadką karierę zakończył. Don Wasyl go na sali nie chce. Łapin też nie. Ale sobie gola strzelił do własnej bramki. To teraz na bramce będzie stał.

 • Kałamarnica
  1 lutego 2017 at 14:34
  Napisz odpowiedź

  Mega wywiad. Super się słuchało i oglądało. Oby więcej takich. Dowiedziałem się 100 razy więcej niż tego Punczera, który leciał na Polsacie. Wawrzyk na 100% tego nie wziął świadomie. On jest na to za mało inteligentny. Brał pewnie co mu kumple z siłowni polecali i taki efekt.

  Zaskoczyła mnie sprawa Polsatu i tych ich gal. Wasilewski ma w sumie rację, że te gale nikogo nie wypromowały. Mnie wkur**a to ich całe PPV.

 • Herman
  1 lutego 2017 at 14:50
  Napisz odpowiedź

  Sulęcki jest zajebisty, a walki mu nikt nie robi. Yale dobrze gada. Sulek dał dobrą walkę z Proksą, a potem już nic ciekawego nie dostał. Zajebisty koleś z niego. Niech mu ktoś da powalczyć z rywalem na poziomie, a nie koczkodanów jakiś musi obijać.

 • John Rambo
  1 lutego 2017 at 14:57
  Napisz odpowiedź

  Wawrzykowi przepadło 250 000 dolarów!! O ja pier….. taka kasa. W życiu tyle na budowie nie zarobię. Super ten wywiad. Wreszcie konkretne pytania, a nie lizanie się po fiu*ach. Po Wawrzyku się jakiegoś numeru spodziewałem. Po tym, co pokazał z Powietkinem to i tak by dostał bęcki od Wildera, ale mógł kasę zarobić a tak kupa.

  Ale że sobie koleś nie może badań dopingowych zrobić czy jakiś tam próbek to dziwne. Ma kasę to niech robi. Widocznie jeszcze tam nie dotarła Dobra Zmiana.

  Wasilewski dobrze gada mówiąc, że karty gal Polsatu coraz gorsze. Ostatnia nie była warta 40 zł za PPV. Dobrze, że z kumplami się składałem bo bym nie kupił.

 • Terminator
  1 lutego 2017 at 14:59
  Napisz odpowiedź

  Mega konkretny wywiad. To, że się Wasilewski rozejdzie z Gmitrukiem to było pewne. Przecież to od razu było wiadome, że oni się o kasę pokłócą.

 • Dżoszła
  1 lutego 2017 at 15:24
  Napisz odpowiedź

  Wawrzyk to był mój ulubiony pięściarz, a teraz co na emeryturę pójdzie? No nie!! Nie skreślajcie go! Panie promotorze on jeszcze może dużo dobrych walk stoczyć. Szpilka też ma czekać na walkę nie wiadomo ile. Co ten Polsat odwala. Dawać naszych na Polsat Boksing Najt, ale tych co walczą, a nie bumów i dziadków!!

 • Napisz odpowiedź

  *

  *

  NADCHODZĄCE GALE
  [huge_it_slider id="1"]

  Powiązane artykuły