Extra Gala Poznań Fight Night. Karta walk oraz WIDEO zaproszenie

18 lutego w poznańskiej hali Arena kibiców sportów walki z Poznania i Wielkopolski czeka prawdziwe sportowe święto. Podczas gali Poznań Fight Night oraz poprzedzającego ją meczu bokserskiego Polska vs Niemcy kibice zobaczą najlepszych poznańskich oraz wielkopolskich zawodników MMA, boksu oraz K-1.

W walce wieczoru wystąpi dwóch aktualnych mistrzów KSW – Borys Mańkowski oraz Mateusz Gamrot, którzy zmierzą się w starciu grapplingowym. Sporo emocji wzbudza również freak fight, w którym wystąpią grający wspólne koncerty Piotr “BONUS BGC” Witczak i Krzysztof “BODYCHRIST” Ciesielski.

Ważenie zawodników odbędzie się 17 lutego o godzinie 17.00 w Hotelu Sunny (Poznań, ul. Kowalewicka 12B).

Pełna rozpiska poznańskiej gali.

Karta walk meczu bokserskiego Polska vs Niemcy:

  • kategoria 60 kg: Mirco Michael (Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder) vs. Karol Łapawa (Sporty Waki Gostyń)
  • kategoria 60 kg: Dawid Szymiczek (Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder) vs. Mikołaj Mańka (Polonia Leszno 1912)
  • kategoria 64 kg: Emil Neb (Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder) vs. Krystian Kocłajda (Boks Poznań Team)
  • kategoria 64 kg: Jeremy Gonschorek (Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder) vs. Szymon Łukaszewski (KKS 1925 Kalisz)
  • kategoria 69 kg: Artur Abramyan (Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder) vs. Mikołaj Tobera (Sporty Walki Piła)
  • kategoria 69 kg: Arman Abramyam (Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder) vs. Patryk Cichy (Boks Poznań Team)
  • kategoria +91 kg: Till Walter (Deutschland Boxclub Frankfurt/Oder) vs. Kacper Nowicki (Szamotuły Boxing Team)

EXTRA GALA POZNAŃ FIGHT NIGHT

Karta wstępna.

  • 1. Boks, kategoria wagowa 91 kg: Dawid Kosiorek (Szamotuły Boxing Team) vs Bartosz Kwiatkowski (Boks Poznań Team)
  • 2. MMA, kategoria wagowa 70 kg: Jakub Mroczkowski (Czerwony Smok Poznań) vs Łukasz Dziudzia (Ankos MMA Poznań)
  • 3. K-1, kategoria wagowa 71 kg: Michał Buganik (Malinowski Team Żagań) vs Hubert Rutkowski (Shootboxer Mosina/Boks Poznań Profi Team)
  • 4. MMA, kategoria wagowa 70 kg: Nikodem Szymański (Linke Gold Team) vs Sebastian Rajewski (Ankos MMA Poznań)

Karta główna.

  • 1. K-1, kategoria wagowa 71 kg: Michał Benben (Gladiators Bełchatów) vs Jacek Rzepecki (Our Team Poznań)
  • 2. MMA, kategoria wagowa 77 kg: Jakub Labiak (Samolewski Team/Boks Poznań Profi Team) vs Andrei Zakrzeuski (Białoruś)
  • 3. Boks, kategoria wagowa lekka (61,235 kg): Damian Wrzesiński (Tymex Boxing Promotion) vs Aliaksandr Abramienka (Białoruś)
  • 4. MMA, kategoria wagowa 70 kg: Piotr Niedzielski (Ankos MMA Poznań) vs Kacper Koziorzębski (Rio Grappling Wrocław)
  • 5. K-1, kategoria wagowa 86 kg: Adam Kosut (Shootboxer Mosina/Boks Poznań Profi Team) vs Łukasz Radosz (Kohorta Poznań)
  • 6. Boks, kategoria wagowa super półśrednia (69,85 kg): Mariusz Biskupski (Silesia Boxing) vs Andrei Hramyka (Białoruś)
  • 7. Freak fight, kategoria wagowa open: Piotr “BONUS BGC” Witczak vs Krzysztof “BODYCHRIST” Ciesielski
  • 8. MMA, kategoria wagowa 70 kg: Łukasz Demczur (Samolewski Team) vs Aleksandr Lyozny (Białoruś)
  • 9. Boks, kategoria wagowa średnia (72,574 kg): Aleksandr Strecki (Boks Poznań Profi Team) vs Sandro Jajanidze (Gruzja)
  • 10. Super fight BJJ NO GI, kategoria wagowa 80 kg: Borys Mańkowski (Ankos MMA Poznań) vs Mateusz Gamrot (Ankos MMA Poznań)

Bilety na wydarzenie dostępne są TUTAJ, w serwisie eventim.pl. Bilety do strefy VIP – tel. 506190642

Materiały promujące galę:

Kategorie
STREFA MMA

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły