Boxingnews.pl - Najświeższe wiadomości ze świata boksu. Boks zawodowy, boks, bokser, Adamek, Gołota, Włodarczyk

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Mariusz Wach w świetnej formie! "Wiking" imponuje sylwetką!

(Foto: Global Boxing) Polski ciężki Mariusz Wach (29-1, 16 KO) ciężko trenuje przed kolejnym występem w ringu. Popularny "Wiking" przebywa obecnie ...

5 marca konferencja przed gala w Lubinie

5 marca o godz. 14.00 w  Galerii Cuprum Arena przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 20 w Lubinie odbędzie się konferencja prasowa poświęcona zap...

Hermann: Lee i Froch kandydatami do walki z Golovkinem

Max Hermann, który jest menadżerem Gennady Golovkina (32-0) uważa, że pojedynek jego podopiecznego z Andre Wardem może dojść do skutku, ale dopiero ...

Hopkins: Druga połowa walki to będzie dla Mayweathera trening

Bernard Hopkins, który mimo 50 lat nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w boksie zawodowym wypowiedział się na temat majowej konfrontacji Floyda ...

Fury: Nie mam zamiaru skończyć na wózku inwalidzkim

Tyson Fury, który już w najbliższą sobotę stoczy kolejny pojedynek przyznał, że nie ma zamiaru ryzykować swoim zdrowiem w ringu i gdy tylko ktoś go ...

 • Mariusz Wach w świetnej formie! "Wiking" imponuje sylwetką!

  czwartek, 26 lutego 2015 19:21
 • 5 marca konferencja przed gala w Lubinie

  czwartek, 26 lutego 2015 17:08
 • Hermann: Lee i Froch kandydatami do walki z Golovkinem

  czwartek, 26 lutego 2015 16:36
 • Hopkins: Druga połowa walki to będzie dla Mayweathera trening

  czwartek, 26 lutego 2015 15:42
 • Fury: Nie mam zamiaru skończyć na wózku inwalidzkim

  czwartek, 26 lutego 2015 15:22

Online - Zalogowani

Naszą witrynę przegląda teraz 948 gości i 1 użytkownik 
 • Diego33

Adamek powróci 24 marca, ale nie w walce wieczoru!

Email Drukuj
(1 - głosów)

Wszystko wskazuje na to, że Tomasz Adamek (44-2, 28 KO) mimo wcześniejszych zapowiedzi pojawi się w ringu szybciej, niż jeszcze kilka dni temu twierdził. Polski pięściarz zakładał, że do ringu wyjdzie nie wcześniej, niż w połowie kwietnia, jednak z informacji, do których dotarł nasz portal wynika, że "Góral" zagości w kwadratowym pierścieniu już 24 marca.

Pewne jest, że Adamek nie będzie gwiazdą wieczoru podczas kolejnej z gal, ale wystąpi w pojedynku poprzedzającym kolejny występ w ringu Zab Judah'a. Rywalem Polaka ma być zawodnik z niższej półki, którego nazwisko jeszcze nie jest znane.

Tomasz Adamek pojawi się tym razem nie w hali "Prudential Center", ale w "Aviator Sports Complex" w Nowym Jorku, gdzie walką wieczoru będzie pojedynek Zab'a Judah'a (41-7, 28 KO) z Vernon'em Paris'em (26-0, 15 KO). Pojedynek ten ma status eliminatora IBF w wadze junior półśredniej. Ostatni pojedynek polski pięściarz stoczył 10 września ubiegłego roku. Wtedy to stanął on w ringu naprzeciw Witalija Kliczki, z którym przegrał przez TKO w 10 rundzie.

Gala transmitowana będzie przez telewizję NBC Sports, natomiast w Polsce najprawdopodobniej przez telewizję Polsat Sport. Co ciekawe tego samego dnia w "Resorts Hotel & Casino" w New Jersey swoje walki toczyć będzie Patryk Majewski, Artur Szpilka, Kamil Laszczyk oraz Mariusz Wach. Popularny "Wiking" stanie tego wieczoru do walki z Tye Fieldesm.

Polacy mieszkający w Stanach Zjednoczonych będą mieli nie lada dylemat, którą z gal wybrać, ponieważ miejsca obu gal oddalone są od siebie o ok. 129 mil (zobacz mapę).

 

Dodaj komentarz

Komentarze dodawane na portalu nie mogą godzić w dobre imię sportowca lub innych użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zachowania użytkowników komentujących newsy. Nadmierne łamanie regulaminu i godzenie w dobra osobiste innych czytelników lub sportowców będą karane blokadą konta.
Konto nowym użytkownikom aktywuje administrator w ciągu 24 godzin od rejestracji. Aktywację otrzymają tylko użytkownicy, którzy podczas rejestracji podali prawdziwe dane zgodnie z wymaganiami.
Komentarze dodawane bez rejestracji pojawią się na portalu po zaakceptowaniu ich przez Administratora lub jednego z Redaktorów. Akceptacja może potrwać dłuższy czas, dlatego zachęcamy do założenia konta.


Kod antysapmowy
Odśwież