Boxingnews.pl - Najświeższe wiadomości ze świata boksu. Boks zawodowy, boks, bokser, Adamek, Gołota, Włodarczyk

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Cotto nie będzie czekał na Bundrage

Wciąż nie wiadomo, kto będzie kolejnym rywalem Miguela Cotto (39-4, 31 KO). Do niedawna głównym kandydatem był Cornelius Bundrage (34-5, 19 KO), jed...

Degale: Po pokonaniu Dirrella, będę gotów na każdego

James Degale (20-1,14 KO) który już 23 maja w Bostonie zmierzy się w walce o wakujący pas mistrza świata federacji IBF w kategorii super średniej z ...

Haye: Na 100% wrócę na ring, ale nie będę walczył z Furym

Pozostający nieaktywny od 2012 roku były mistrz świata wagi ciężkiej David Haye (26-2, 24 KO) zapowiada, że na pewno powróci na ring jeszcze w tym r...

Roach: Mayweather zaznał smaku porażki i znów tego doświadczy

Trener Freddie Roach twierdzi, że mimo zapewnień Floyda Mayweathera Jr. (47-0, 26 KO) o tym, że nigdy nie zaznał smaku porażki jego zdaniem nie jest...

Brook: Bałem się, że więcej nie będę chodził

Kell Brook (33-0, 22 KO), który już w najbliższą sobotę w Sheffield stanie do pierwszej obrony tytułu mistrza świata federacji IBF w kategorii półśr...

 • Cotto nie będzie czekał na Bundrage

  czwartek, 26 marca 2015 22:20
 • Degale: Po pokonaniu Dirrella, będę gotów na każdego

  czwartek, 26 marca 2015 21:54
 • Haye: Na 100% wrócę na ring, ale nie będę walczył z Furym

  czwartek, 26 marca 2015 21:35
 • Roach: Mayweather zaznał smaku porażki i znów tego doświadczy

  czwartek, 26 marca 2015 20:24
 • Brook: Bałem się, że więcej nie będę chodził

  czwartek, 26 marca 2015 17:35

Online - Zalogowani

Naszą witrynę przegląda teraz 422 gości 

Adamek powróci 24 marca, ale nie w walce wieczoru!

Email Drukuj
(1 - głosów)

Wszystko wskazuje na to, że Tomasz Adamek (44-2, 28 KO) mimo wcześniejszych zapowiedzi pojawi się w ringu szybciej, niż jeszcze kilka dni temu twierdził. Polski pięściarz zakładał, że do ringu wyjdzie nie wcześniej, niż w połowie kwietnia, jednak z informacji, do których dotarł nasz portal wynika, że "Góral" zagości w kwadratowym pierścieniu już 24 marca.

Pewne jest, że Adamek nie będzie gwiazdą wieczoru podczas kolejnej z gal, ale wystąpi w pojedynku poprzedzającym kolejny występ w ringu Zab Judah'a. Rywalem Polaka ma być zawodnik z niższej półki, którego nazwisko jeszcze nie jest znane.

Tomasz Adamek pojawi się tym razem nie w hali "Prudential Center", ale w "Aviator Sports Complex" w Nowym Jorku, gdzie walką wieczoru będzie pojedynek Zab'a Judah'a (41-7, 28 KO) z Vernon'em Paris'em (26-0, 15 KO). Pojedynek ten ma status eliminatora IBF w wadze junior półśredniej. Ostatni pojedynek polski pięściarz stoczył 10 września ubiegłego roku. Wtedy to stanął on w ringu naprzeciw Witalija Kliczki, z którym przegrał przez TKO w 10 rundzie.

Gala transmitowana będzie przez telewizję NBC Sports, natomiast w Polsce najprawdopodobniej przez telewizję Polsat Sport. Co ciekawe tego samego dnia w "Resorts Hotel & Casino" w New Jersey swoje walki toczyć będzie Patryk Majewski, Artur Szpilka, Kamil Laszczyk oraz Mariusz Wach. Popularny "Wiking" stanie tego wieczoru do walki z Tye Fieldesm.

Polacy mieszkający w Stanach Zjednoczonych będą mieli nie lada dylemat, którą z gal wybrać, ponieważ miejsca obu gal oddalone są od siebie o ok. 129 mil (zobacz mapę).

 

Dodaj komentarz

Komentarze dodawane na portalu nie mogą godzić w dobre imię sportowca lub innych użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zachowania użytkowników komentujących newsy. Nadmierne łamanie regulaminu i godzenie w dobra osobiste innych czytelników lub sportowców będą karane blokadą konta.
Konto nowym użytkownikom aktywuje administrator w ciągu 24 godzin od rejestracji. Aktywację otrzymają tylko użytkownicy, którzy podczas rejestracji podali prawdziwe dane zgodnie z wymaganiami.
Komentarze dodawane bez rejestracji pojawią się na portalu po zaakceptowaniu ich przez Administratora lub jednego z Redaktorów. Akceptacja może potrwać dłuższy czas, dlatego zachęcamy do założenia konta.


Kod antysapmowy
Odśwież