Boxingnews.pl - Najświeższe wiadomości ze świata boksu. Boks zawodowy, boks, bokser, Adamek, Gołota, Włodarczyk

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Cunningham: Jennings nie może nastawić się na nokaut w walce z Kliczko

Steve Cunningham uważa, że Bryant Jennings ma szansę w starciu z Władimirem Kliczko. Amerykanin spotka się w ringu z Ukraińcem podczas zaplanowanej ...

Maciec powalczy w Las Vegas! Polak w turnieju do 69 kg!

Jak potwierdził promotor Andrzej Wasilewski zawodnik grupy Sferis Knockout Promotions oraz Paco Lublin Łukasz Maciec (22-2-1, 5 KO) będzie miał okaz...

Roy Jones Jr. dostał propozycję walki z Marco Huckiem

Były mistrz świata Roy Jones Jr. (59-8, 42 KO) nie ma zamiaru kończyć zawodowej kariery. 46-letni pięściarz planuje spotkać się w ringu z obecnym mi...

UFC Fight Night 64: Omielańczuk zawalczy z Hamiltonem w Krakowie

Jak mogli przypuszczać polscy kibice nie tylko Jan Błachowicz (18-3) pojawi się w klatce podczas zaplanowanej na 11 kwietnia gali UFC 64, która...

Video: Mayweathera i Pacquiao spotkali się twarzą w twarz!

(Foto: SunSports) Wczorajszego wieczoru Floyd Mayweather Jr oraz Manny Pacquiao spotkali się podczas meczu koszykówki Miami Heat vs. Milwaukee Buck...

 • Cunningham: Jennings nie może nastawić się na nokaut w walce z Kliczko

  środa, 28 stycznia 2015 17:03
 • Maciec powalczy w Las Vegas! Polak w turnieju do 69 kg!

  środa, 28 stycznia 2015 12:52
 • Roy Jones Jr. dostał propozycję walki z Marco Huckiem

  środa, 28 stycznia 2015 11:18
 • UFC Fight Night 64: Omielańczuk zawalczy z Hamiltonem w Krakowie

  środa, 28 stycznia 2015 09:44
 • Video: Mayweathera i Pacquiao spotkali się twarzą w twarz!

  środa, 28 stycznia 2015 08:50

Online - Zalogowani

 • Patriotic
 • eliminator83
 • GilusR
 • osmiornica86

Adamek powróci 24 marca, ale nie w walce wieczoru!

Email Drukuj
(1 - głosów)

Wszystko wskazuje na to, że Tomasz Adamek (44-2, 28 KO) mimo wcześniejszych zapowiedzi pojawi się w ringu szybciej, niż jeszcze kilka dni temu twierdził. Polski pięściarz zakładał, że do ringu wyjdzie nie wcześniej, niż w połowie kwietnia, jednak z informacji, do których dotarł nasz portal wynika, że "Góral" zagości w kwadratowym pierścieniu już 24 marca.

Pewne jest, że Adamek nie będzie gwiazdą wieczoru podczas kolejnej z gal, ale wystąpi w pojedynku poprzedzającym kolejny występ w ringu Zab Judah'a. Rywalem Polaka ma być zawodnik z niższej półki, którego nazwisko jeszcze nie jest znane.

Tomasz Adamek pojawi się tym razem nie w hali "Prudential Center", ale w "Aviator Sports Complex" w Nowym Jorku, gdzie walką wieczoru będzie pojedynek Zab'a Judah'a (41-7, 28 KO) z Vernon'em Paris'em (26-0, 15 KO). Pojedynek ten ma status eliminatora IBF w wadze junior półśredniej. Ostatni pojedynek polski pięściarz stoczył 10 września ubiegłego roku. Wtedy to stanął on w ringu naprzeciw Witalija Kliczki, z którym przegrał przez TKO w 10 rundzie.

Gala transmitowana będzie przez telewizję NBC Sports, natomiast w Polsce najprawdopodobniej przez telewizję Polsat Sport. Co ciekawe tego samego dnia w "Resorts Hotel & Casino" w New Jersey swoje walki toczyć będzie Patryk Majewski, Artur Szpilka, Kamil Laszczyk oraz Mariusz Wach. Popularny "Wiking" stanie tego wieczoru do walki z Tye Fieldesm.

Polacy mieszkający w Stanach Zjednoczonych będą mieli nie lada dylemat, którą z gal wybrać, ponieważ miejsca obu gal oddalone są od siebie o ok. 129 mil (zobacz mapę).

 

Dodaj komentarz

Komentarze dodawane na portalu nie mogą godzić w dobre imię sportowca lub innych użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zachowania użytkowników komentujących newsy. Nadmierne łamanie regulaminu i godzenie w dobra osobiste innych czytelników lub sportowców będą karane blokadą konta.
Konto nowym użytkownikom aktywuje administrator w ciągu 24 godzin od rejestracji. Aktywację otrzymają tylko użytkownicy, którzy podczas rejestracji podali prawdziwe dane zgodnie z wymaganiami.
Komentarze dodawane bez rejestracji pojawią się na portalu po zaakceptowaniu ich przez Administratora lub jednego z Redaktorów. Akceptacja może potrwać dłuższy czas, dlatego zachęcamy do założenia konta.


Kod antysapmowy
Odśwież