http://boxingnews.pl/images/stories/KSW16/KSW17/dsc00742.jpg
Foto: BoxingNews.pl

Błachowicz doznał kontuzji ręki i nie wystąpi na UFC 104 w Houston!

Jeden z najlepszych zawodników MMA w Polsce Jan Błachowicz (19-6 MMA, 2-3 UFC) nie ma ostatnio za dużo szczęścia. Polski wojownik, który od kilku tygodni przygotowywał się do swojego występu na gali UFC Fight Night 104 nie pojawi się w klatce największej organizacji MMA na świecie.

Planowana na 4 lutego 2017 roku walka z Ovince’em Saint Preux (19-9 MMA, 7-4 UFC) nie dojdzie do skutku, ponieważ Polak doznał kontuzji ręki podczas jednego z ostatnich treningów.

“Zaczęliśmy okres sparingowy. W trakcie drugiego sparingu trafiłem rywala w czoło. Raz, drugi i poczułem ból w prawej ręce. Dokończyliśmy sparing, ale wiedziałem, że coś jest nie tak. Miałem tylko nadzieję, że to będzie zwykłe stłuczenie. Ból okazał się jednak duży. W nocy nie mogłem spać i dlatego rano poszedłem do rehabilitanta. Zrobiliśmy prześwietlenie, które wykazało, że jedna z kości śródręcza jest pęknięta.” – powiedział w rozmowie z Arturem Mazurem z wp.pl Jan Błachowicz.

Ostatni swój pojedynek na gali UFC trenujący na co dzień w S4 Fight Club polski fighter stoczył we wrześniu 2016 roku. Jego przeciwnikiem był były dwukrotny pretendent do tytułu mistrza wagi półciężkiej UFC, świetny Szwed Alexander Gustafsson, z którym nasz zawodnik przegrał jednogłośnie na punkty.

Kategorie
STREFA MMA

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły