Foto: KSW

Piąta obrona pasa na PGE Narodowym, Mateusz Gamrot kolejnym mistrzem na KSW Colosseum

Najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w Polsce, niepokonany Mateusz Gamrot (12-0, 4 KO, 3 Sub) to kolejny, już piąty mistrz KSW, który będzie bronił tytułu podczas gali KSW Colosseum, 27 maja w na PGE Narodowym w Warszawie.

Dla 26-latka z Ankosu Zapasy Poznań będzie to druga obrona mistrzowskiego tytułu. Zawodnik z Kudowy Zdroju wywalczył pas w maju ubiegłego roku, wyraźnie wygrywając z mistrzem M-1 i BAMMA Mansourem Barnaouim. W pierwszej obronie, kilka miesięcy później, „Gamer” nie dał żadnych szans Brazylijczykowi Pezinho, poddając go skrętówką w drugiej odsłonie.

Najmłodszy mistrz KSW nie tylko ani razu nie przegrał w żadnym ze swoich dwunastu zawodowych pojedynków, ale również nigdy nie oddał przeciwnikowi nawet rundy. W ośmiu występach dla KSW podopieczny Andrzeja Kościelskiego czterokrotnie odprawiał rywali przed czasem, trzy razy przez TKO i raz przez poddanie.

Bilety na historyczną galę KSW na PGE Narodowym, 27 maja w Warszawie w cenie już od 25 złotych są dostępne na eBilet.pl.

Kategorie
STREFA MMA

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Piąta obrona pasa na PGE Narodowym, Mateusz Gamrot kolejnym mistrzem na KSW Colosseum"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
avo
Użytkownik

uwaga malkontent. dla tych co myslą że oglądając KSW są świadkami wielkiego sportowego wydarzenia: żaden z zawodników startujących w tym … wydarzeniu nie jest nawet sklasyfikowany w 10 sherdog. do niedawna khalidow się tam znajdował na 10 miejscu w LHW. obecnie nie ma go nawet w “other contenders”.

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły