3 czerwca Mariusz Wach zmierzy się z Dillianem Whytem

Doskonałą informację dla polskich kibiców przedstawiła dziś grupa Machroom Boxing. Już 3 czerwca dojdzie do pojedynku Dilliana Whyte’a (20-1, 15 KO) z Mariuszem Wachem (33-2, 17 KOs). Starcie pomiędzy tymi pięściarzami będzie głównym wydarzeniem wieczoru podczas gali, która odbędzie się w Londynie.

Na terenie Wielkiej Brytanii pojedynek oraz całą imprezę transmitować będzie telewizja Sky Sports, natomiast w Polsce najprawdopodobniej telewizja Polsat Sport. W najbliższy piątek obaj pięściarze będą mieli okazję po raz pierwszy spojrzeć sobie prosto w oczy, ponieważ właśnie wtedy ma odbyć się pierwsza konferencja prasowa promująca to wydarzenie.

“Jestem niesamowicie podekscytowany walką w hali O2. Pracowałem bardzo ciężko, aby być niezależnym pięściarzem i walka z kimś takim jak Mariusz Wach to coś niesamowitego. To dobry bokser. Jest wysoki i zadaje wiele ciosów. Jest z Polski, więc wniesie do ringu duszę wojownika. To twardy facet, dlatego muszę przed tą walką naprawdę ciężko pracować. Wierzę, że posiadam wszystko, aby go pokonać. Być może uda się wygrać przed czasem, jeżeli zrealizuję swój plan na ten pojedynek. On wejdzie do ringu, aby walczyć i będzie chciał wykorzystać swój zasięg ramion. To waga ciężka, więc nie jesteś w stanie odgadnąć tego, co myśli twój przeciwnik. Trzeba być przygotowanym na wszystko. Ten facet sprawił problemy Kliczce i dał dobrą walkę z Powietkinem, a to dwóch najlepszych pięściarzy ostatnich 10 lat. To pokazuje jak twardym jest bokserem. W ostatniej walce pokonał Erkana Tepera, który także jest twardy. W przyszłym roku chcę walczyć o tytuł mistrza świata. Jestem wysoko w rankingu, ale wiem, że Wach to niebezpieczny przeciwnik, który może zrujnować moje marzenia. Muszę być w szczytowej formie i pokazać, że walczę na najwyższym poziomie.”powiedział Dillian Whyte.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły