Foto: youtube.com

Gołowkin: Każdy marzy, aby być na moim miejscu! / Jacobs: Chcę zszokować świat!

Mistrz świata federacji IBF/IBO/WBA/WBO kategorii średniej Giennadij „GGG” Gołowkin (36-0, 33 KO) oraz Daniel Jacobs (32-1, 29 KO) spotkali się w dniu wczorajszym podczas konferencji prasowej zorganizowane w nowojorskiej hali Madison Square Garden. Pięściarze rozpoczęli w ten sposób promocję swojego pojedynku, który odbędzie się 18 marca w Nowym Jorku.

Giennadij Gołowkin: “Wierzę, że Daniel jest gotowy na ten pojedynek. Ja mam obecnie cztery tytuły. To jest marzenie każdego pięściarza. To dla nas bardzo ważne, aby pokazać kto jest numerem jeden w kategorii średniej i kto jest najlepszy.”  

Daniel Jacobs: “To jest pojedynek, którego zawsze pragnąłem. To jest szczyt, na który może dotrzeć tylko najlepszy z pięściarzy. Mam szacunek do Gołowkina i jego teamu. Wierze, że to ja mam najlepszy team w kategorii średniej i muszę to udowodnić światu i zszokować wszystkich pokazując, że to ja jestem najlepszy. Jeżeli będę w 100% przygotowany pod względem mentalnym i fizycznym to zobaczycie nowego niekwestionowanego mistrza świata kategorii średniej.”

Konferencja prasowa promująca walkę Gołowkin-Jacobs:

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły