Foto: Team SES / P. Gercke

Abraham i Krasniqi w sobotę skonfrontują się w ringu

Arthur Abraham oraz Robin Krasniqi spotkali się twarzą w twarz podczas wczorajszej konferencji prasowej (zapis wideo tutaj) promującej ich pojedynek. Pięściarze ci skonfrontują się w ringu podczas zaplanowanej na najbliższą sobotę gali boksu, która odbędzie się w Erfurt. Pojedynek pomiędzy Abrahamem, a Krasniqi będzie miał status eliminatora do walki o tytuł WBO kategorii super średniej.

Robin Krasniqi: “Mam maksymalny szacunek do Arthura. Wielkie nazwisko, które posiada on w tym sporcie mówi wszystko. W ringu może być jednak tylko jeden zwycięzca. Od bardzo dawna ciężko trenuję, aby moje marzenie wreszcie się spełniło i bym zdobył tytuł mistrza świata. Zawsze jestem zdyscyplinowany. Wszystko co zrobiłem przez ostatnie sześć miesięcy będę mógł zaprezentować w sobotę. Nagrodą za ciężką pracę jest zwycięstwo i pojedynek o tytuł mistrza świata.”

Arthur Abraham: „Jestem osobą, która nie mówi za dużo. Niech przemówią pięści w ringu. Pokaże jak powinno się trenować, aby wygrać, a potem walczyć o tytuł. Nie ważne kto staje naprzeciw mnie i tak muszę go pokonać. Chcę wygrać i wygram ten pojedynek.”

Transmisja walki od godziny 22:40 na antenie niekodowanej telewizji MDR.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły