Foto: MB Promotion

Adamek i Balski ciężko trenują w „Osadzie Śnieżka” przed galą w Częstochowie

Już 18 listopada szykuje się kolejne święto polskiego boksu! Podczas gali boksu zawodowego, która odbędzie się w Częstochowie do ringu powróci mistrz świata dwóch kategorii wagowych i jeden z najlepszych polskich pięściarzy w historii – Tomasz Adamek (51-5, 30 KO). „Góral” zmierzy się w nim z niezwykle niebezpiecznym Kameruńczykiem Fredem Kassim (18-6-1, 10 KO).

W Częstochowie okazje do zaprezentowania swoich umiejętności będzie miał również Adam Balski (10-0, 8 KO). Jeden z najbardziej perspektywicznych pięściarzy w naszym kraju powraca do ringu po przekonującym zwycięstwie z Łukaszem Janikiem i jest coraz bliżej walki o mistrzostwo świata w kategorii junior ciężkiej.

Obecnie zarówno Tomasz Adamek, jak i Adam Balski przebywają w „Osadzie Śnieżka”, gdzie pod okiem trenera Gus’a Currena oraz Jakuba Chyckiego szlifują swoją formę wylewając na treningach litry potu.

 

W ringu zaprezentują się także Robert Parzęczewski (17-1, 10 KO), a także Łukasz Wierzbicki (13-0, 6 KO), który zmierzy się z Michałem Żeromińskim (13-2-1, 1 KO) i Michał Leśniak (7-1, 2 KO) w konfrontacji z Kamilem Młodzińskim (8-2-3, 5 KO).

Bilety na to wydarzenie do nabycia na ebilet.pl

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

4 Komentarzy do "Adamek i Balski ciężko trenują w „Osadzie Śnieżka” przed galą w Częstochowie"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Bartek Oleś
Użytkownik

Adamek widać, że buduje formę. Coraz lepsza muskulatura. Byle do 18 i do zwycięstwa!

Undertaker
Użytkownik
Undertaker

Jaram się mega Adamkiem. Jedyny polski pięściarz, który nie przynosi nam wstydu. Szpila się skompromitował, tak samo reszta. Został nam Góral. U mnie w szkole tylko Adamka i Szpilkę ludzie kojarzą. Reszta to kanał.

DorMan
Gość
DorMan

Adamek to wrak. Gość ma 40 lat i w cholerę kasy a dalej się buja po ringach. Dałby sobie siana bo to niesmaczne. Borek go namawia na walki zamiast dbać o zdrowie tego faceta. Na mistrza nie ma szans a to dorabianie do emerytury wygląda kichowato.

Samotny Wilk
Użytkownik
Samotny Wilk

Adamek to Adamek klasa sama w sobie.

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły