Arum podest

Arum: McGregor byłby łatwym rywalem dla Pacquiao

Od kiedy w sieci pojawił się temat organizacji pojedynku czempiona organizacji UFC kategorii lekkiej Conora McGregora z legendarnym pięściarzem Floydem „Money” Mayweatherem Jr. coraz większa ilość pięściarzy zgłasza swoją gotowość do walki z gwiazdą MMA. Jedną z osób, które byłby zainteresowane taką walka jest Manny Pacquiao, który mimo licznych zapowiedzi nie zakończył jeszcze swojej przygody z zawodowym boksem.

Głos w całej sprawie postanowił zabrać promotor popularnego „Pacmana„, doskonale znany kibicom z całego świata Bob Arum. Szef grupy Top Rank twierdzi, że chciałby doprowadzić do tego pojedynku, jednak wynik tej walki zna on już teraz. Jego zdaniem takie starcie zakończyłoby się zwycięstwem Filipińczyka, a Irlandczyk nie ma w takiej konfrontacji najmniejszych szans.

„Conor McGregor to naprawdę dobry sportowiec, najlepszy zawodnik MMA, ale MMA to nie boks. To są dwie różne dyscypliny sportu. Wiem, że rozmowy o takiej walce sprawiają ludziom dużą frajdę, ale jestem przekonany, że Manny Pacquiao chciałby walczyć z Conorem McGregorem tylko w boksie. To byłaby łatwa walka dla Pacquiao i bardzo chciałbym żeby do niej doszło.”powiedział TMZ Sports promotor Bob Arum.
 

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły