joshua-parker-2 4

Blisko porozumienia na linii Parker – Joshua

Nowozelandzki mistrz świata federacji WBO w wadze ciężkiej Joseph Parker (24-0, 18 KO) ma nadzieję, że jego team jest bliski porozumienia z obozem Anthonego Joshuy (20-0, 20 KO), który jest posiadaczem pasów WBA, IBF i IBO. Do walki miałoby dojść najprawdopodobniej w marcu 2018 roku na terenie wybranym przez grupę Joshuy.

Według doniesień prasowych grupa Parkera upiera się na 35% dochodów z pojedynku jednak ta kwestia jak dotąd podlega największym dyskusjom. Sam pięściarz twierdzi, że byłoby to najbardziej sprawiedliwe rozwiązanie.

„Myślę, że pojedynek z Joshuą może się odbyć w marcu 2018 roku i oba obozy będą zadowolone. Jeżeli znajdziemy wolny termin na marzec to my definitywnie będziemy dążyć do tego. Negocjacje przebiegają dobrze, myślę, że jesteśmy blisko porozumienia. Oni chcą dla nas 30% z zysków, my dążymy do 35% i najprawdopodobniej spotkamy się gdzieś pomiędzy. Jeżeli weźmiemy 35% a Joshua 65% to będzie bardzo sprawiedliwie. Joshua ma dwa pasy, przyciąga większą ilość kibiców, uważam, że to rozważne i sprawiedliwe” – stwierdził Parker.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły