http://allboxing.ru/sites/allboxing.ru/files/images/UBP%20Manuel%20Charr%201.jpg

Charr pokonuje jednogłośnie na punkty Ustinowa

Powracający na ring po ponad rocznej przerwie, Manuel Charr (31-4, 17 KO) pokonał jednogłośnie na punkty na gali w Oberhausen rosyjskiego olbrzyma, Aleksandra Ustinowa (34-2, 25 KO). Stawką tego pojedynku był pas „regularny” federacji WBA w wadze ciężkiej. Obecnie superchampionem WBA jest Anthony Joshua (20-0, 20 KO).  Sędziowie w tej walce punktowali:  115-111, 116-111, 115-112, wszyscy dla niemieckiego pięściarza.

Od początku pojedynku presję na swoim rywalu starał się wywierać mierzący 202 centymetry wzrostu Ustinow, jednak wraz z przebiegiem pojedynku ze swoimi kontrami do głosu dochodził Manuel Charr, który raz po raz lokował swoje ciosy na głowie Rosjanina. W ósmym starciu Charr zdołał posłać na deski Ustinowa posyłając bardzo mocny lewy sierpowy. Do końca pojedynku Niemiec posiadał przewagę w ringu i zdołał zwyciężyć na punkty.

W swoich wypowiedziach przed pojedynkiem, Charr był pewny, że zdobędzie tytuł mistrza świata. Obecnie będąc „regularnym” mistrzem świata federacji WBA, blisko mu do walki z brytyjskim championem, Anthonym Joshuą.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

2 Komentarzy do "Charr pokonuje jednogłośnie na punkty Ustinowa"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Stary
Gość

Adamek to by wygral z tym Charr’em?

Tomek
Gość

Adamek musiał poprosić sędziego by ten „zrobił KO” na Vinny Maddalone.

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły