chavez

Chavez Jr. do krytyków: Posiadam wszystkie narzędzia do tego, aby pokonać Canelo!

Były mistrz świata organizacji WBC w kategorii średniej Julio Cesar Chavez Jr. (50-2-1, 32 KO) jest przekonany, że posiada wszystkie potrzebne atrybuty, aby móc nastawić się na zwycięstwo w walce z Saulem „Canelo” Alvarezem (48-1-1, 34 KO). Pojedynek Canelo-Chavez Jr. odbędzie się 6 maja w Las Vegas w umownym limicie wagowym, który został wyznaczony na 164.5 funta.

Dla większości kibiców i ekspertów Chavez Jr. jest na straconej pozycji przed walką z czempionem WBO kategorii junior średniej i nie ma większych szans na to, aby zwyciężyć w tej walce. Chavez jest dużo wyższy od Alvareza, dlatego wiele osób przypuszczało, że przed tym pojedynkiem będzie musiał sporo zrzucić. Sam pięściarz twierdzi, że tym razem nie ma on problemów z wagą i tym pojedynkiem zamknie usta krytykom.

„Posiadam wszystkie narzędzia do tego, aby go pokonać. Muszę popracować nad szybkością, wytrzymałością, a przede wszystkim nie będę musiał walczyć z wagą. Będę korzystał w tej walce z moich naturalnych zdolności. Jestem od niego wyższy, walczyłem w wyższej kategorii wagowej i mam na koncie więcej stoczonych ringowych wojen. Mój ojciec powiedział mi, że do tej walki muszę być doskonale przygotowany zarówno pod względem mentalnym, jak i fizycznym. On ma zaufanie do trenera Bereistaina, który nakreśli cały plan przygotowań do tej walki tak, abyśmy nie walczyli z wagą, ale skupili się na mojej kondycji fizycznej i to jest fundament pod ten pojedynek. On słusznie mnie krytykował, ponieważ źle postępowałem, a mój trener ma ogromne doświadczenie i nie lubi, gdy ktoś posiada umiejętności, ale wszystko robi źle.”powiedział ESPN Deportes Chavez Jr

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Chavez Jr. do krytyków: Posiadam wszystkie narzędzia do tego, aby pokonać Canelo!"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
crazy
Gość

CANELO = brutal power to skoczek nie robi sobie nic z robienia wagi na + lub na – !! za to go uwielbiam i jest dla mnie NR 1 Rzeczywistosci czyli 13 Poniedzialek 2017 ! a ty chlopaku nazwisko masz napewno dobre ALE … szacunek starciles jak wyszedles bez treningu do „Legionisty” … ! Canelo = PITBULL dopadnie cie i niegrzecznie cie potraktuje wchodzisz z nie odpowiednim typem do tak malego ringu !

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły