Chavez okradziony po walce z Canelo! Stracił zegarek, telefon i czek za walkę!

Żona Julio Cesara Chaveza Jr (50-3-1, 32 KO) poinformowała ESPN Deportes, że tuż po przegranej z Saulem „Canelo” Alvarezem walce przybywający w hotelu pięściarz padł ofiarą szajki oszustów i został okradziony z wartego 40 tys. dolarów zegarka, telefonu oraz czeku za stoczony pojedynek.

Zgodnie z tym co mówi żona Chaveza były mistrz świata miał poznać w hotelowym barze hotelowym z ludźmi, którzy podawali się za jego fanów, jak się jednak okazało byli byli to jednak nie kibice, a złodzieje. Pięściarz po suto zakrapianej rozmowie z „fanami” trafił do jednego z pokoi hotelowych, gdzie miało dojść do kradzieży. Do sieci trafił film, na którym widać odurzonego alkoholem Chaveza w towarzystwie kilku frywolnie zachowujących się pań oraz kilku mężczyzn.

„Zostaliśmy w Las Vegas, ponieważ chciałam iść we wtorek na koncert Celine Dion. W poniedziałek po walce udaliśmy się do baru, który znajdował się w hotelu, gdzie ludzie prosili o zdjęcie z Julio, co jest normalne.” – powiedziała żona pięściarza.

Zgodnie z jej relacją po jakimś czasie Julio udał się na drinka z jakimś kibicem, który twierdził, że jest z Londynu, a ona wróciła do pokoju. Pięściarz do swojego pokoju wrócił około 5 nad ranem, gdzie odstawiła go ekipa, z którą przebywał. O szczegółach tego, co działo się w międzyczasie dowiadujemy się z zamieszczonego w sieci wideo oraz z relacji żony pięściarza.

„Te kobiety były z nim w barze, zabrały go na górę i wszystko sfilmowały. On to pamiętał, ale nie powiedział mi o tym, bo wiedział, że będę się złościła. Teraz, gdy już zobaczyłam nagrania, wiem, że do niczego nie doszło, powiedziałam mu, że przecież go znam.” – powiedziała Frida Chavez.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

2 Komentarzy do "Chavez okradziony po walce z Canelo! Stracił zegarek, telefon i czek za walkę!"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
crazy
Gość

hehe Chavez i harem panienek !

avo
Użytkownik

pewnie jego koleżcy Meksyki go obrobili, DT wie co robi mówiąc że trzeba postawić mur na granicy.

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły