Chudecki-podczas-wazenia

Chudecki kończy współpracę z Konspol Babilon Promotion

 

Pięściarz wagi lekkiej Michał Chudecki (10-1-1, 3 KO) wypowiedział umowę promotorską grupie Konspol Babilon Promotion i nie będzie występował na galach tej organizacji. Nie jest wiadome, co było powodem rezygnacji pięściarza ze współpracy z grupą Konspol Babilon Promotion, jednak jej szef Tomasz Babiloński sugeruje, że pięściarzowi po prostu poczuł się wielką gwiazdą.

Michał Chudecki (10-1-1, 3 KO) ma sparować z Floydem Mayweatherem Jr. (47-0, 26 KO) podczas jego przygotowań do zaplanowanej na 2 maja walki z Manny Pacquiao (57-5-2, 38 KO) i zdaniem Babilońskiego właśnie ten fakt spowodował mentalną zmianę w myśleniu zawodnika.

„Jak może woda sodowa tak szybko uderzyć! Wystarczy zostać sparingpartnerem Floyda Mayweathera Jr. Michał nie tak szybko jeszcze powalczymy. (…) Dla mnie Michał dużo stracił.”napisał na twitterze Tomasz Babiloński.

Chudecki pod szyldem grupy Konspol Babilon Promotion stoczył trzy walki, z czego dwie wygrał, a jedną przegrał. Ostatni pojedynek pięściarz ten stoczył podczas gali Polsat Boxing Night, na której został cieżko znokautowany przez Michała Syrowatkę.

 

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły