Stephanie Trapp / Showtime

Finałowa konferencja Broner – Granados

Były mistrz świata czterech kategorii wagowych Adrien Broner (32-2, 24 KO) już jutro stoczy pierwszy pojedynek po prawie rocznej przerwie. Rywalem amerykanina będzie Adrian Granados (18-4-2, 12 KO). Pojedynek odbędzie się w Cincinnati w limicie kategorii półśredniej, który wynosi 147 funtów.

Podczas konferencji prasowej poprzedzającej walkę pięściarze z szacunkiem wypowiadali się o sobie nawzajem. Broner podkreślał, iż rywal jest wysokiej klasy i kibice nie pożałują wydanych pieniędzy na bilet natomiast Granados zapowiada, że to będzie świetny pojedynek!

„Mam bardzo wiele respektu dla Granadosa, to świetny pięściarz! Obecnie jestem biznesmanem, który potrafi wspaniale walczyć, wiem jak to robić. Moje najlepsze nokauty przychodziły wtedy, gdy tego nie oczekiwałem. Oglądałem mój ostatni pojedynek i był on tragiczny z tego względu na to, iż chciałem koniecznie swojego rywala znokautować. Obiecuje wielką przemianę w Cincinnati i kibice z pewnością nie pożałują pieniędzy wydanych na bilet! Miałem świetny obóz treningowy i chciałbym bardzo podziękować mojemu zespołowi, który doprowadził mnie do miejsca, w którym się właśnie znajduję” – stwierdził na konferencji Broner.

„Jestem bardzo podekscytowany nadchodzącym weekendem, wyrażam gotowość aby to zrobić! Będzie to z pewnością wspaniały weekend dla nas obojga. Ludzie myślą, że będę underdogiem w tej walce, to błąd, nie znają mnie! Oglądałem wiele walk Adriena na żywo, spędziłem z nim 8 tygodni podczas obozu i z pewnością znam go bardzo dobrze. Mam w planach zastopować Bronera bądź zwyciężyć jednogłośnie na punkty. To będzie wspaniała walka!” – powiedział Granados.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły