Kliczko i Fury na stadionie

Fury do Joshuy: Jesteś papierowym mistrzem! Wrócę i cię znokautuję!

Były mistrz świata wagi ciężkiej Tyson Fury świetnie bawi się obrażając innych pięściarzy za pośrednictwem portali społecznościowych. Po kilku dniach ciszy, tym razem na jego koncie na portalu Twitter pojawił się wpis atakujący obecnego mistrza świata organizacji IBF kategorii ciężkiej Anthony’ego Joshue (18-0, 18 KO).

“Po tym jak dziadek Kliczko zajmie się tobą, stary król cyganów znów będzie musiał pozbierać wszystkie kawałki. Jestem najlepszym pięściarzem w historii tego sportu. Jestem pewien, że rozwaliłbym Anthony’ego Joshuę. Jeżeli mamy walczyć to pod warunkiem, że zwycięzca bierze wszystko. W każdym razie jestem teraz na piwie. Prawda boli. Nie potrzebuję nawet treningów, aby pokonać takich ciężarowców jak Anthony Josua i Eddie Hearn. Jestem złym człowiekiem, a Joshua jest biednym facetem jak Frank Bruno. Jesteś papierowym mistrzem, masz papierową szczękę i podnosisz ciężary. Nadal wyglądam grubo, ale ty jesteś papierowym mistrzem, o papierowym podbródku, który podnosząc ciężary chce grać złego chłopca. Znaj swoje miejsce śmieciu, albo wrócę na ring i znokautuję cię.”powiedział Tyson Fury.

Na zaczepki Tysona Fury’ego nie pozostał obojętny Anthony Joshua, który zapowiedział, że jest gotowy skonfrontować się z nim w ringu.

“Typowy Tyson Fury. Zawsze gada jakieś bzdury o walce. To taka sama oferta jak ostatnio. Zamknij się i wyznacz datę swojego powrotu na ring! Ty sam jesteś jedynym powodem, dla którego nie doszło do naszej walki. Zrób to co mówisz. Ja nigdzie się nie wybieram.”powiedział Joshua.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły