Foto: Twitter

Gerald Washington odmówił Anthony’emu Joshua i przyleciał na sparingi z Władimirem Kliczką

Czołowy pięściarz kategorii ciężkiej Gerald Washington (18-1, 12 KO) dołączył do obozu Władimira Kliczki (64-4, 53 KO), który przygotowuje się do pojedynku z czempionem IBF Anthony Joshuą (18-0, 18 KO). Starcie Kliczko-Joshua obędzie się 29 kwietnia na gali, która będzie mieć miejsce na stadionie Wembley w Londynie.

„Poproszono mnie, abym przyjechał i zrobiłem to z wielką przyjemnością. Dostałem także propozycję od Joshuy, ale chciałem być obok kogoś kto przez wiele lat był mistrzem świata. Chcę zdobyć doświadczenie. Chcę być obok pięściarzy, którzy pracowali z tak wspaniałymi trenerami jak Emanuel Steward i Johnathon Banks. To niesamowite być w teamie tak wspaniałego mistrza jak Władimir. Można poczuć te ogromną wiedzę jaką on posiada. Wczoraj trenowaliśmy razem, a potem sparowaliśmy wieczorem. Władimir prezentuje się bardzo dobrze. Jest bardzo szybki i mobilny i ma niesamowity plan na walkę. To świetny facet i widać jak wysoki profesjonalizm on reprezentuje. Uczę się od takich ludzi jak on.”powiedział Sky Sports, Washington.

Drugim sparingpartnerem Kliczki jest obecnie Malik Scott (38-3-1, 13 KO), który w ostatniej zawodowej walce przegrał na punkty z Luisem Ortizem.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły