Głowacki: Chciałbym w tym roku zawalczyć o tytuł mistrza świata

Prezentujemy wywiad z byłym mistrzem świata federacji WBO kategorii junior ciężkiej Krzysztofem Głowackim (26-1, 16 KO), który po kontuzji powrócił na salę treningową i przygotowuje się do kolejnej walki. Polski pięściarz w rozmowie z nami zapowiedział, że ma nadzieję, iż jeszcze w tym roku uda mu się ponownie zdobyć tytuł mistrza świata. „Główka” liczy, że jego promotorom uda się doprowadzić do rewanżowej walki z Oleksandrem Usykiem (11-0, 10 KO), a także jest otwarty na kolejną walkę z Marco Huckiem (40-3-1, 27 KO), który niebawem znów stanie przed szansą zdobycia mistrzowskiego pasa.

Kategorie
STREFA BOKSUVideoWywiady

Dodaj komentarz

6 Komentarzy do "Głowacki: Chciałbym w tym roku zawalczyć o tytuł mistrza świata"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
DDP
Użytkownik

Krzysiek fajny gości i bokser, ale z Usykem to nie ma szans, nie ta liga. Niech się pcha na Hucka, bo mu leży stylowo, a jak jeszcze szwab przejmie pasek WBC to tym bardziej go atakować!

Bolec
Użytkownik

Żeby nie było, że i na Hucka będzie za krotki.

Wizard
Użytkownik
Wizard

Głowackiego się nie da nie lubić. On jest jak Rocky Balboa.

Samotny Wilk
Użytkownik
Samotny Wilk

Mądry gość. Bez niepotrzebnego nawijania makaronu na uszy. Będę mu kibicował. Walkę z Huckiem chętnie zobaczę jeszcze raz. Z Usykiem po tym, co było w pierwszym pojedynku to chyba nie ma sensu się bić.

Bolec
Użytkownik

Głowacki miał w życiu trochę szczęścia, ale chyba już mu to minęła. Usyk poza zasięgiem, Huck być może nie. Szansę na tytuł dziś oceniam na 50%.

Terminator
Użytkownik
Terminator

Coś mnie łamie w kościach, a to oznacza, że Głowacki w tym roku żadnej walki o pas nie dostanie. W przyszłym roku zawalczy pewnie o jakiś tymczasowy pas czempiona i to będzie wszystko. Huck się już do niczego nie nadaje. A Usyk już naszemu pokazał miejsce w szeregu.

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły