CnWPSW8WgAIVG c.jpg large

Gołowkin i Brook spotkali się na pierwszej konferencji prasowej

(Foto: Laceupboxing)

Mistrz świata federacji WBC, WBA i IBF w wadze średniej Gennadij Gołowkin (35-0, 32 KO) i czempion federacji IBF w półśredniej Kell Brook (36-0, 25 KO) spotkali się dziś w Nowym Jorku na pierwszej konferencji prasowej anonsującej ich walkę do której dojdzie 10 września w Londynie. Obaj pięściarze mówili o sobie z dużym szacunkiem, ale też emanowali pewnością siebie i gotowością do pojedynku.

Gennadij Gołowkin: „Chcę podziękować wszystkim moim fanom za wsparcie. Mój rywal to bardzo dobry i silny pięściarz, najlepszy w swojej dywizji. Dla mnie to będzie największy test i największa walka w całej karierze, więc obejrzyjcie to w telewizji.”

Kell Brook: „On już jest z pewnością jednym z najlepszych w historii. To będzie bardzo twarda walka. Trenuję tak, aby wejść w nią w jak najwyższej dyspozycji. Przejdziemy w tym obozie przez prawdziwe piekło, ale właśnie to muszę zrobić, żeby stawać się coraz lepszym. Kiedy usłyszałem o tej walce to podskoczyłem z radości. To kibice płacą nam nasze pensję, a ja zamierzam im się odwdzięczyć. Jestem na to gotowy.”

 

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły