Green i Mudine zmieścili się w limicie przed jutrzejszą walką

Dziś obyło się ważenie przed jutrzejszą galą boksu zawodowego, która odbędzie się w Adelaide Oval (Australia). W walce wieczoru podczas tej imprezy kibice zobaczą pojedynek pomiędzy byłym mistrzem świata Danny Greenem (35-5, 28 KO), a Anthonym Mundine (47-7, 27 KO). Podczas oficjalnego ważenia obaj pięściarze zmieścili się w umownym limicie wagowym ustalonym na to starcie na poziomie 83 kg. Danny Green wniósł na wagę 82,9 kg, natomiast Anthony Mudine 78,9 kg.

Pojedynek ten będzie miał status walki rewanżowej, ponieważ obaj pięściarze mieli już okazję skrzyżować rękawice w ringu i było to prawie 11 lat temu. Tamten pojedynek zakończył się zwycięstwem Mudine, a obaj pięściarze walczyli wtedy w kategorii super średniej.

Anthony Mundine: “To, co osiągnąłem w boksie nie zostało przez nikogo powtórzone. Czuję się dobrze, czuję się silny i gotowy na walkę. Pomiędzy nami jest wiele animozji. Nie patrzyliśmy sobie w oczy. Nie byłoby Danny’ego Greena, gdyby nie było Anthony’ego Mundine. On jest aroganckim facetem traktującym innych z góry. Ten gość myśli, że jest lepszy niż w rzeczywistości jest i uważam, ze jest to złe. Muszę walczyć sprytnie i uważać na swoje ataki. Muszę walczyć bardzo mądrze w obronie. Dzięki moim umiejętnością płacę rachunki.”

Danny Green: “Koniec gadania. Zróbmy to.”

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły