Haye: Jeśli mnie nie lubisz to zobacz jak obrywam

 

Mistrz świata WBA wagi ciężkiej David Haye, ma nadzieje, że długo oczekiwane stacie z Władimirem Kliczko, okaże się ważniejszym wydarzeniem niż pojedynek pomiędzy Lennoxem Lewisem i Mikem Tysonem z 2002 roku.

Liczba sprzedanych transmisji pay per view powie wszystko, ale wierzę, że ta walka przewyższy starcie Lewis- Tyson. Oni obaj byli już po swoich najlepszych latach kariery, nie na szczycie a pojedynek odbył się kilka lat później niż ludzie tego oczekiwali. W mojej walce z Kliczko macie dwóch mistrzów, którzy są w swoim primetimie i obaj mają tytuły. Zwycięzca weźmie wszystko i nie mogę się już tego doczekać.

Anglik wykorzystał swoje aroganckie alter ego by wypromować swój poprzedni pojedynek z Audleyem Harrisonem, co spowodowało, że wielu kibiców nie było pewnych kogo wspierać. Haymeaker jednak nie martwi się o to czy ludzie go lubią póki wykupują płatne transmisje.

Ludzie mogą pomyśleć, że to nie smaczne i że nie okazuję im szacunku, ale to doprowadziło mnie do miejsca w którym jestem teraz. Nie mówię, że jestem najbardziej poprawną politycznie osobą na świecie. Mówię co chcę i połowa osób się irytuje a druga połowa śmieje się z tego. Jeśli ludzie nie lubią tego, co mówię, niech włączą walkę i zobaczą jak dostaję lanie. Tak długo jak emocjonujesz się mną w jakikolwiek sposób, nie ma to znaczenia. Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że wiele rzeczy mówię ironicznie- po to by wywołać sensację i zaciekawić walką. Nikt nie chce widzieć dwóch anonimowych gości, którzy nikogo nie obchodzą. Ludzie chcą walk gdzie szczerze mogą kibicować któremuś z pięściarzy. Kiedy nie miałem pasa robiłem różne rzeczy by zostać zauważonym, by zwrócono na mnie uwagę. Teraz jestem mistrzem i robię to co przyniesie mi korzyści. Kiedyś robiłem coś co przyniesie mi oglądalność. Obecnie nie muszę stosować żadnych chwytów tak jak wtedy gdy byłem challengerem i nie miałem żadnej historii w wadze ciężkiej. Te wszystkie zabiegi pozwoliły mi obejść tych pięciu czy sześciu obowiązkowych „nikt”, by dostać szansę walki o tytuł.


 

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły