Haye: Kliczko będzie leżał do 6 rundy

Mistrz świata federacji WBA w wadze ciężkiej David Haye uważa, że walka z championem IBF/WBO w wadze ciężkiej Władimirem Kliczko nie potrwa dłużej niż 6 rund. Obaj pięściarze spotkają się w ringu już w najbliższą sobotę podczas organizowanej w Hamburgu gali.

„Do szóstej rundy Kliczko będzie już leżał na plecach. Nigdy wcześniej nie byłem tak pewny siebie jak przed tym pojedynkiem. Ta pewność wynika z doskonałej znajomości mojego ciała i z tego jak wielką pracę wykonałem, aby podczas walki nie popełnić żadnego błędu. Doszedłem do takiego etapu w mojej karierze, że podczas treningu daję siebie wszystko. Kiedyś było tak, że stoczyłem 10 łatwych walk i byłem tak pewny siebie, że uważałem, iż każdy kolejny rywal będzie łatwiejszy. Z tego błędu wyprowadził mnie Carl Thompson. On mnie pokonał i dał mi lekcję boksu. To był cenny kopniak w tyłek, którego potrzebowałem. Dzięki temu jestem teraz w tym miejscu, gdzie obecnie się znajduję. Walka z Audleyem Harrisonem wydawała się dla mnie zbyt łatwa i dlatego odczuwałem przed nią presję. Tym razem przed walką wcale się nie stresuje, a cała presja spoczywa na Władimirze. Moje ciało wysyła mu informację. Władimir spanikuje, gdy znajdziemy się w ringu. Właśnie wtedy go znokautuję. Będę zaskoczony, jeżeli walka potrwa dłużej niż 6 rund. Zrobię wszystko, aby to była emocjonująca walka.”
powiedział Kliczko.

Informacja specjalna: Poza emocjami przed ekranem telewizorów wielu kibiców boksu na pewno zdecyduje się postawić na ten pojedynek znaczącą kwotę pieniędzy. Według bukmacherów z www.betsson.com zdecydowanym faworytem w tym pojedynku będzie Władimir Kliczko. To właśnie na postawienie złotówki na mistrza świata federacji WBO/IBF w wadze ciężkiej pozwoli grającemu zyskać aż 50% zwrot! Stawka na Kliczkę wynosi 1.50 zł, co jest jedną z większych stawek biorąc pod uwagę ostatnie pojedynki Władimira Kliczko. Dużo więcej kibice będą mogli zarobić stawiając na championa WBA Davida Haye. To właśnie za każdą postawioną na Anglika złotówkę kibic może zyskać 2.45 zł.

 

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły