Foto: Sky Sports

Hearn potwierdza, blisko porozumienia w sprawie pojedynku Joshua – Parker

Promotor Eddie Hearn, który reprezentuje stronę mistrza świata federacji WBA, IBF i IBO w wadze ciężkiej Anthony’ego Joshuy (20-0, 20 KO) potwierdza, że są blisko porozumienia w sprawie pojedynku unifikacyjnego z mistrzem WBO Josephem Parkerem (24-0, 18 KO).

Hearn stwierdził, że jest gotowy na to, aby przepłacić za ten pojedynek, który planowany jest na końcówkę marca 2018 roku. Obie strony najcięższe negocjacje prowadzą o procent zysku z walki, najprawdopodobniej wyniesie on 65% do 35% na korzyść obozu Joshuy.

W niedzielę informowaliśmy o słowach Josepha Parkera, który przyznał, że jego team jest blisko porozumienia z Eddiem Hearnem. Teraz Brytyjski promotor potwierdza te informacje.

„Jesteśmy już bardzo blisko. Teraz następuje etap, podczas którego musimy iść na kilka ustępstw i kompromisów, których tak naprawdę nie chcemy ale są one konieczne aby doprowadzić do unifikacyjnego pojedynku z Parkerem” – stwierdził Eddie Hearn.

Promotor AJa potwierdza również, że chcieli doprowadzić do walki w hali O2 Arena jednak ze względu na skalę wydarzenia i koszty, będą zmuszeni przenieść walkę na stadion. Najbardziej prawdopodobną opcją jest arena w Cardiff.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły