Foto: IFL TV

Hearn: Wach jest w czołowej 15-tce wagi ciężkiej

Eddie Hearn, który jest organizatorem gali podczas której dojdzie do pojedynku Mariusza Wacha (33-2, 17 KO) z niepokonanym na zawodowych ringach, Jarrellem Millerem (19-0-1, 17 KO) zapowiada, że dla Amerykanina walka z Polakiem to nie będzie spacerek i przyznaje, że „Wiking” to zawodnik światowego topu.

Hearn uważa, że Wach jest w stanie sprawdzić Millera lepiej, niż kibice sobie to wyobrażają. Przypomnijmy, że „Waszka” był jednym z głównych sparingpartnerów Anthonego Joshuy przed jego walką z byłym mistrzem świata, Władimirem Kliczko. Hearn stwierdził także, że Polak da lepszą walkę niż poprzedni rywal Amerykanina, którym był Gerald Washington.

„Millera czeka bardzo, bardzo, bardzo ciężki pojedynek w sobotę. Amerykanie nie doceniają Wacha w takim stopniu jak robią to Europejczycy, oni wiedzą, że przegrał on na punkty z Kliczko i dał ciężki pojedynek z Powietkinem. Wach jest bardzo twardy” – stwierdził Hearn.

Brytyjski promotor uważa również, że Mariusz Wach to zawodnik nadal liczący się w kategorii ciężkiej.

„W mojej opinii Wach jest w czołowej 15-tce wagi ciężkiej. Będzie to pierwszy prawdziwy test w karierze Millera, pierwszy jego rywal, który naprawdę będzie pragnął zwycięstwa. Washington nie miał tego zaparcia, które posiada Wach” – zakończył Hearn.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły