foto: team mayweather

Jeff Mayweather: Pacquiao nie wygra z Crawfordem i Spencem

Jeff Mayweather, który słynie z analitycznych wypowiedzi, widzi świetlaną przyszłość przed Terence’m Crawford’em. Zdaniem amerykańskiego trenera Manny Pacquiao nie dałby rady z wyżej wspomnianym pięściarzem.

„Jestem zdania, że Terence Crawford to naprawdę duży gość. Ludzie, którzy go nie znają i nie mieli okazji obok niego stanąć nie zdają sobie sprawy z jego gabarytów. To pięściarz, który się rozwija i z każdą walką jest coraz lepszy. Pacquiao jest obecnie na poziomie, który gwarantuje mu wygrane z zawodnikami spoza topu. Natomiast z tymi w szczytowej formie jak Crawford czy Spence nie da rady wygrać.” – oznajmił Jeff Mayweather.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

3 Komentarzy do "Jeff Mayweather: Pacquiao nie wygra z Crawfordem i Spencem"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Diego3
Użytkownik
Diego3

Pacquiao to pół-emeryt po karierze opartej na ofensywnym stylu walki i wielu wojnach za sobą. Jest rozbity i do wielkiej formy już nie wróci. Z tym całym Hornem w Australii wygra, tylko pytanie: po co mu to?

Łukasz Głowacki
Editor

Co do Pacquiao to mam mieszane uczucia. Facet teraz już chyba nie ma motywacji do walki i siedzi w tym ringu na siłę. W sumie bez niego grupa Aruma warta połowę mniej, choć z drugiej strony po porażce z Mayweatherem to i blask Pacmana ostro przygasł.

tyler47
Użytkownik
tyler47

Pac wróciłby do lat świetności ,tylko że testy byłyby problemem aby do osiągnąć.

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły