Joshua – Wilder w 2018? Hearn: Chcemy tego starcia

Dzisiaj w Nowym Jorku odbyło się spotkanie promotora Eddiego Hearna, który jest przedstawicielem angielskiej supergwiazdy, Anthonego Joshuy (20-0, 20 KO) z Alem Haymonem oraz Shellym Finkelem w sprawie organizacji pojedynku pomiędzy Anglikiem a mistrzem świata federacji WBC w wadze ciężkiej, Deontayem Wilderem (39-0, 38 KO).

Hearn, który jest szefem grupy Marchroom Boxing stwierdził po wyjściu ze spotkania, że rozmowy przebiegły w miłej atmosferze, jest zadowolony, lecz podkreśla, że organizacja pojedynku zależy od wielu detali.

„To było pozytywne spotkanie. Obie strony chcą doprowadzić do tego pojedynku, my jesteśmy optymistami. Cokolwiek się wydarzy w najbliższym czasie, wszyscy działamy i chcemy tego starcia. Negocjacje będą kontynuowane za zamkniętymi drzwiami. Nie jestem w stanie podać dokładnej daty pojedynku ale to będzie w 2018 roku, może lato, może jesień” – stwierdził Hearn.

Przed tym pojedynkiem obaj pięściarze najprawdopodobniej stoczą jeszcze jeden pojedynek. Do walki z Anthonym Joshuą przymierzany jest mistrz świata federacji WBO, Joseph Parker natomiast Wilder ma stoczyć walkę na początku 2018 roku z Dominiciem Breazealem.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły