Amir Khan 3443

Khan o walce z Pacquiao: Będę mógł udowodnić, że wszyscy się mylili!

Były mistrz świata Amir Khan (31-4, 19 KO) bardzo chciałby spotkać się w ringu z Manny Pacquiao (59-6-2, 38 KO). Przez kilka ostatnich tygodni toczyły się negocjacje w sprawie organizacji walki pomiędzy tymi pięściarzami, jednak ostatecznie musiała ona zostać odłożona w czasie.

Według informacji pojawiających się w mediach 38 milionów dolarów na organizację tego starcia chciał wyłożyć jeden z bogatych szejków mieszkających w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To właśnie w ZEA miałby odbyć się ten pojedynek. Ostatecznie Pacquiao podpisał kontrakt na walkę z Jeffem Hornem, która odbędzie się2 lipca w Australii. Mimo tego faktu doradca Pacquiao, Michael Koncz nadal podkreśla, że starcie z Brytyjczykiem nadal interesuje Filipińczyka.

Khan chciałby spotkać się w ringu z Pacquiao, aby zamknąć usta tysiącom krytyków, którzy podważają jego talent i bokserskie umiejętności.

„Tym razem będę mógł udowodnić wszystkim, że się mylili. Nadal chciałbym walczyć z Pacquiao. Jeżeli organizacja tej walki będzie możliwa. Ja jestem gotowy stanąć do tego starcia wszędzie. Bez względu na to, czy będzie to w Ameryce, czy w ZEA, to ten pojedynek byłby i tak wielkim wydarzeniem. Jeżeli ktoś chce otworzyć rynek w Dubaju, to organizacja tej walki jest do tego kluczem. Jest tam wielu Filipińczyków, Pakistańczyków oraz muzułmanów. Negocjacje w sprawie organizacji tej walki nadal trwają.”powiedział w rozmowie z The Telegraph były mistrz świata Amir Khan.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły