Foto: Ed Mulholland/HBO Boxing

Kovalev ostro atakuje Warda: Jestem dla ciebie Bogiem!

Sergey Kovalev (30-1-1, 26 KO) postanowił podkręcić temperaturę przed rewanżową walką z Andre Wardem (31-0, 15 KO). Rosjanin za pośrednictwem portalu społecznościowego zwrócił się w sposób mocno prowokujący do swojego najbliższego rywala. Po tym, jak 19 listopada ubiegłego roku Ward po dość kontrowersyjnej punktacji sędziów pokonał Kovaleva i odebrał mu tytuły mistrza świata kategorii półciężkiej.

Po wielu miesiącach negocjacji ostatecznie strony podpisały kontrakt na pojedynek rewanżowy, który odbyć się ma 17 czerwca w Las Vegas. Krótko po podpisaniu kontraktu Ward zaatakował w mediach Kovaleva, a ten postanowił mu się odwdzięczyć.

„Hej Andre Ward, powinieneś nazywać się Andre SOK Ward. ‚Son of Kovalev’. Masz tu zdjęcie, na którym klęczysz przed swoim Bogiem.”podpisał powyższe zdjęcie Kovalev.

 

Kibice mogą spodziewać się, iż jest to początek medialnej wojny na słowa pomiędzy pięściarzami, którzy mają sobie naprawdę wiele do wyjaśnienia. Należy jednak pamiętać, że nawet najostrzejsze słowa nie będą miały żadnego znaczenia, gdy w ringu zabrzmi pierwszy gong i trzeba będzie zaprezentować dużo więcej niż tylko umiejętności pisania na klawiaturze. Do umiejętności Warda i Kovaleva nikt jednak nie ma jednak żadnych zastrzeżeń, dlatego podgrzewanie przez nich dodatkowo atmosfery przed tym pojedynkiem stanowi tylko dodatkowy smaczek dla czekających na to starcie kibiców.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły