32414pacman005

Manny Pacquiao powróci na ring 29 października lub 5 listopada

Krótko trwała sportowa emerytura jednego z najlepszych pięściarzy w historii boksu zawodowego Mannyego Pacquiao (58-6-2, 38 KO). Jak potwierdził promotor Filipińczyka Bob Arum, „Pacman”, który od niedawna pełni również funkcję senatora w swojej ojczyźnie wyraził w prywatnej rozmowie z nim chęć stoczenia kolejnej zawodowej walki, do której najprawdopodobniej dojdzie 29 października lub 5 listopada w Las Vegas.

„Manny chce wrócić. Problem polega tylko na tym, aby nie kolidowało to z jego obowiązkami senatora. Zarezerwowaliśmy mu już kolejną walkę na 15 października w Mandalay Bay ale zostaliśmy poinformowani, że pojedynek w tym terminie nie będzie możliwy ze względu na zbieranie głosów w senacie w sprawie budżetu. Manny ma przybyć do nas w tym tygodniu, nie zamierza z tym zwlekać. Teraz celujemy w 29 października lub 5 listopada. Chcemy tę walkę zorganizować w Las Vegas, pytanie tylko która hala będzie dostępna.”powiedział w rozmowie z ESPN Bob Arum.

Wśród najpoważniejszych kandydatów do walki z Filipińczykiem wymieniani są Terence Crawford i Jessie Vargas. Pewne jest natomiast, że oponentem Pacquiao nie będzie Adrien Broner, który również był poważnie przymierzany do tej walki jednak zażądał za nią zbyt dużego wynagrodzenia.

„On chciał takich pieniędzy, których nie bylibyśmy w stanie mu zapłacić. Podał szaloną liczbę. W efekcie zarówno ja, Manny, jak i Al Haymon byliśmy zgodni, że niczego nie uda nam się z nim zorganizować. Ten dzieciak jest szalony.”zakończył Bob Arum.

 

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły