Masternak: Mam mocnego przeciwnika / Bujaj: Masternak to twardziel

Na 4 dni przed galą w Newark Mateusz Masternak (39-4, 26 KO) i Stivens Bujaj (16-1-1, 11 KO) zaprezentowali się podczas treningu medialnego. Obaj pięściarze mieli także okazję porozmawiać z dziennikarzami i przy okazji zapewnili o swoim doskonałym przygotowaniu do tego starcia.

Mateusz Masternak: Obóz treningowy przebiegł dobrze. Moi sparingpartnerzy byli silni i byłem bardzo zadowolony z przygotowań, które odbyłem w Polsce. Obóz przygotowawczy zakończyłem w Londynie i jestem gotowy na wszystko, co może wydarzyć się w sobotę. Mam bardzo mocnego rywala, który będzie wykorzystywał w ringu pełnię swoich umiejętności. Sparowaliśmy kilka lat temu ze sobą, to był twardy, dobry ośmiorundowy sparing. To doświadczenie może mi pomóc w sobotę, ale walka to coś zupełnie innego niż sparing. Nie walczyłem w Stanach Zjednoczonych przez 7 lat, dlatego jestem bardzo podekscytowany powrotem na ring w tym kraju. Jestem w 100% skoncentrowany na swoim przeciwniku. Muszę wejść do ringu i zrealizować swój plan na ten pojedynek. Nie wiem jaki przebieg będzie miała ta walka, ale będę przygotowany na każdą ewentualność.

Stivens Bujaj: Czuję się znakomicie pod względem fizycznym. Jestem gotowy na grzmoty w sobotni wieczór. Zrobiliśmy wszystko, by forma była jak najlepsza. Masternak to twardziel, nie można go lekceważyć, ale trenowałem, by wygrać to starcie. Sparowałem wcześniej z Masternakiem, więc wiem, co mnie czeka. On jest agresywny i lubi atakować i zadawać mocne ciosy, ale jestem na to gotowy.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

2 Komentarzy do "Masternak: Mam mocnego przeciwnika / Bujaj: Masternak to twardziel"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Terminator
Użytkownik
Terminator

Ten wiecznie zapowiada, że będzie co roku ERA MASTERA i jakoś jej nie ma. Będzie śmiesznie jak przegra z tym dziadem w Newark. To skandal, że niby na poważnym turnieju walczą byli sparingpartnerzy.

PoZioMka
Gość
PoZioMka

Master się skończył i nic z niego już nie będzie. Sauerland mu karierę rozwalił i tyle.

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły