Foto: independent.co.uk

Mayweather dementuje plotki dotyczące walki z McGregorem: Jestem szczęśliwy na emeryturze

Były dominator bokserskich ringów Floyd Mayweather Jr. postanowił zdementować plotki, które pojawiły się w mediach na temat jego powrotu na ring i walki z gwiazdą UFC Conorem McGregorem. Amerykański pięściarz całkowicie zdementował ostatnie doniesienia sugerujące, iż jest on bliski podpisania kontraktu na walkę z zawodnikiem MMA. Mayweather twierdzi, że jest szczęśliwy na emeryturze i jeżeli ponownie postanowi pojawić się w ringu to sam o tym poinformuje.

„Mimo, że pojawiło się wiele plotek o tym, że znów będę walczył, chciałbym wyjaśnić, że nikt w moim imieniu nie zawierał żadnych zobowiązań dotyczących walki z jakimkolwiek zawodników. Jestem szczęśliwy na emeryturze i cieszę się życiem! Bądźcie pewni, że jeśli cokolwiek w tym temacie ulegnie zmianie, to będę pierwszym, który będzie o tym wiedział!” – poinformował Floyd Mayweather Jr.

Kilka godzin po oświadczeniu Mayweathera głos w całej sprawie postanowił zabrać szef UFC Dana White, który również potwierdził, że nie ma żadnego kontraktu dotyczącego organizacji pojedynku Mayweather vs McGregor.

„Nie ma żadnego kontraktu na tę walkę.” – powiedział TMZ.com Dana White.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły