Foto: IFL TV

Mayweather wierzy, że Broner nadal może być gwiazdą PPV

Mimo niedawnego konfliktu Floyd Mayweather Jr nadal darzy sympatią Adriena Bronera i stara się go promować, gdy tylko jest to możliwe. „The Problem” najbliższy pojedynek stoczyć ma 18 lutego podczas gali, która odbędzie się w Cincinnati. Co ciekawe były mistrz świata znów musi walczyć o wysoką pozycję w zawodowym boksie, a jego pojedynek nie będzie najważniejszym wydarzeniem podczas tej imprezy.

Rywalem Bronera podczas lutowej gali będzie Adrian Granados (18-4-2, 12 KO) i jak twierdzi Mayweather jest to odpowiedni rywal na ten moment kariery dla jego przyjaciela.

„Jestem dumny z Adriena Bronera. To była drobna wpadka, aby znów wrócić w wielkim stylu. Nie chcę, żeby zlekceważył pojedynek z Grandosem. To dla niego bardzo ważna walka. To walka dwóch wygłodniałych lwów. To właśnie daje kibicom wielką rozrywkę. To dobre zestawienie. W boksie chodzi o to, aby najlepsi spotykali się ze sobą w ringu.” – powiedział Floyd Mayweather.

Mayweather będzie współpromował ten pojedynek wraz z grupą „About Billions Promotions” i wierz on, że Broner nadal może być wielką gwiazdą sprzedającą ogromne ilości pakietów PPV na swoje walki.

“Zawsze szukamy kolejnych wielkich gwiazd, które będą sprzedawały pakiety PPV, a każdy z tych pięściarzy posiada potencjał, aby stać się taką gwiazdą.” – powiedział Maywether.

 

 

 

 

Pełna karta gali w Cincinnati – dostępna tutaj

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

3 Komentarzy do "Mayweather wierzy, że Broner nadal może być gwiazdą PPV"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Terminator
Użytkownik
Terminator

Mayweather chyba dawno Bronera nie oglądał. Zero szans na status króla PPV. To jest bufon bez klasy.

Diego3
Użytkownik
Diego3

Dla Bronera 0 szacunku. Dla mnie jest on niżej w hierarchii od zwierząt.
9 dzieci z 8 kobietami, rozboje, chamstwo, bycie debilem i bucem. Powodów mam dosyć.
Najbardziej cieszyło mnie gdy został zlany i sprowadzony na ziemię przez Maidanę. Do tej pory pamiętam jak mały, nieudany Floyd został „wyruchany” i z tamtej walki zapamiętam go na zawsze.
Amen.

John Rambo
Użytkownik
John Rambo

Broner to jest amator jakich mało i do tego prostak z osiedla. Gadał i gadał, aż przyszła pora, że sam dostał po głowie. Teraz robi za bohatera drugiego planu. Mayweather ma do tego kolesia cierpliwość.

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły