Foto: betboxing.org

McGregor odpowiada na propozycję walki z Mayweatherem

W dniu wczorajszym Floyd Mayweather Jr po raz kolejny obudził sportowy świat zapowiadając, że nie wyklucza on powrotu pomiędzy liny bokserskiego ringu. Znany z umiejętności doskonałej promocji własnej osoby pięściarz zasugerował, że byłby w stanie zmierzyć się w ringu z gwiazdą UFC Conorem McGregorem.

Mayweather w rozmowie z ESPN powiedział, że starcie z McGregorem to jedyny pojedynek, który mógłby zmobilizować go do powrotu na ring. Popularny „Money” stwierdził, że za taką walkę musiałby mieć zagwarantowane 100 milionów dolarów, a swojemu przeciwnikowi mógłby zaoferować za to starcie 15 milionów i procent z wpływów ze sprzedaży pakietów PPV.

McGregor za pośrednictwem Twittera odniósł się do propozycji Mayweathera publikując na swoim profilu wymowny rysunek, mający pokazać to, jak jego zdaniem skończyłaby się walka z amerykańskim pięściarzem. Rysunek przedstawiający McGregora, który pokonuje Mayweathera sam w sobie nie niesie nic kontrowersyjnego, dopiero podpis tego rysunku jest ciosem wyprowadzonym w stronę Amerykanina. McGregor podpisał owy rysunek „Call me CJ Watson!” nawiązując w ten sposób do zawodnika ligi NBA, który podejrzewany jest przez Mayweathera o romans z Josie Harris, która jest matką trójki dzieci byłego mistrza świata i swego czasu oskarżyła go o stosowanie przemocy domowej.

Kategorie
Hot NewsSTREFA BOKSUSTREFA MMA

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły