Foto: Matt Easley – Hogan Photos/Golden Boy Promotions

Miguel Cotto i Sadam Ali zapowiadają, że kibice zobaczą wielką walkę (Wideo)

Były mistrz świata Miguel Cotto (41-5, 33 KO) oraz jego najbliższy rywal Sadam Ali (25-1, 14 KO) spotkali się na konferencji prasowej rozpoczynającej promocję zaplanowanej na 2 grudnia gali w Nowym Jorku.

Dla legendarnego pięściarz pochodzącego z Portoryko będzie to ostatni w karierze występ na zawodowych ringach. Cotto zapowiada, że podczas ostatniego w karierze pojedynku da z siebie wszystko i wejdzie do ringu, aby wygrać to starcie.

Miguel Cotto: “Miło jest wrócić. Miło jest być w tym miejscu. To sprawia, że czułem się wielkim bokserem zarówno kiedyś, jak i teraz. Jedyne co mogę powiedzieć to, że wieczorem dziś lecę do Los Angeles i rozpoczynam obóz treningowy. Wraz z Freddie Roachem zrobię co w mojej mocy, aby być do tej walki najlepiej przygotowany, zresztą tak jak zawsze. Znam Sadama Ali i wiem, że on świetnie się przygotuje. 2 grudnia mamy zamiar dać dobre show.”

Obecny mistrz świata federacji WBO kategorii super półśredniej twierdzi, że zdaje sobie sprawę, iż nie jest faworytem w walce z Cotto, ale traktuje to starcie jako możliwość do wielkiej promocji swojej własnej osoby.

Sadam Ali: “Wiem, że nie jestem faworytem w tej walce. Wiem, że media źle o mnie piszą. Jednak jeżeli ciężko pracujesz to nigdy nie wiesz co się stanie. Tu nie chodzi o pieniądze. Ta walka to wyzwanie. Wiem, że jeżeli chcę wygrać to starcie muszę być w 100% przygotowany. Cotto posiada niesamowitą siłę ciosu, dlatego muszę walczyć mądrze. Wykorzystam wszystkie swoje atuty, moją szybkość, moją siłę i pracę nóg. Jestem gotowy, aby zabłysnąć. Obiecuję wam, że zobaczycie świetną walkę.”

Wideo z konferencji prasowej:

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły