Najman wraca na bokserski ring, jako promotor!

No i stało się! Kilka dni temu Marcin Najman ogłosił światu, że uzyskał licencję promotora boksu zawodowego, a już dziś znamy termin i miejsce pierwszej gali współorganizowanej przez nowego bokserskiego promotora. Już dziś można oficjalnie ogłosić, że w Polsce pojawi się kolejna grupa promotorska pod nazwą NG promotions.

Pierwsza gala wspomnianej grupy odbędzie się już 29 października w hali MCSiR w Skarżysku Kamiennej. Podczas wspomnianej gali kibice zobaczą 3 walki zawodowe, 2 amatorskie oraz jedną walkę pokazową. W walce wieczoru rękawice skrzyżują Robert Gortat (9-0) oraz znany doskonale polski kibicom Łukasz Rusiewicz (8-9). Pięściarze stoczą ośmiorundową walkę na pięści, a stawką w tym pojedynku będzie Puchar Prezydenta Skarżyska Kamiennej oraz pas BoxingNews. Już za kilka dni odbędzie się pierwsza konferencja prasowa promująca galę.

Podczas pierwszej gali grupy NG promotions kibice zobaczą także powracającego po dwuletniej przerwie na bokserski ring Marcina Najmana. Pięściarz stoczy czterorundowy pojedynek pokazowy, który będzie częścią wspomnianej gali.

Transmisja gali na żywo na antenie telewizji Super Stacja, retransmisja na antenie Canal Plus Sport.

 

 

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły