Foto: Tymex Boxing Promtion

Noc Wojowników: Adamek vs Kassi – na żywo Konferencja prasowa od godz. 12:00!

18 listopada do ringu podczas niezwykle ciekawie zapowiadającej się gali „Noc Wojowników” wejdą m.in. Tomasz Adamek oraz Adam Balski. Spotkaj głównych bohaterów już w czwartek podczas oficjalnej konferencji prasowej przed galą w Częstochowie! Dla Tomasza Adamka występ w Częstochowie będzie drugą walką w 2017 roku. W czerwcu na gali Polsat Boxing Night w Ergo Arenie pewnie pokonał Solomona Haumono. Pokazał, że cały czas stać go na rywalizację na najwyższym poziomie. Teraz zmierzy się z Fredem Kassim, który w przeszłości wielokrotnie pokazywał, że potrafi stawić opór najlepszym pięściarzom na świecie. W jakiej formie jest Adamek i jak wyglądają już drugie przygotowania pod okiem szkoleniowca Gusa Currena?

Przed Adamkiem w częstochowskim ringu zaprezentuje się również Adam Balski (10-0, 8 KO). Polska nadzieja na mistrzostwo świata wagi junior ciężkiej wejdzie w tym roku do ringu po raz czwarty, ale dopiero pierwszy raz po okresie przygotowawczym przepracowanym ze sztabem szkoleniowym Tomasza Adamka. Co udało się poprawić w jego stylu, a co jeszcze jest do poprawy?

Dziś od godziny 12:00 w Hotelu Arche w Częstochowie odbędzie się oficjalna konferencja prasowa przed galą „Noc Wojowników”.

Transmisja konferencji prasowej poniżej:

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły