Oficjalnie: Joshua – Parker 31 marca w Cardiff!

Ostatnie dni dla kibiców boksu a szczególnie tych, którzy interesują się wagą ciężką są niezwykle owocne. Za pośrednictwem Twittera promotor Eddie Hearn poinformował, że 31 marca na stadionie w Cardiff dojdzie do wyczekiwanego starcia pomiędzy mistrzem świata federacji WBA, IBF i IBO Anthony’m Joshuą (20-0, 20 KO) a posiadaczem pasa WBO Josephem Parkerem (24-0, 18 KO). Transmisję pojedynku przeprowadzi telewizja Sky Sports w systemie Pay-per-view.

Starcie obu pięściarzy będzie pierwszym takim wydarzeniem w Wielkiej Brytanii. Nigdy dotąd na brytyjskiej ziemi nie doszło do pojedynku unifikacyjnego w wadze ciężkiej.

Obaj mistrzowie nie kryją podniecenia zbliżającym się pojedynkiem. Mocniejszy w swoich słowach jest jednak Nowozelandczyk, który twierdzi, że zszokuje cały świat.

„Joshuę czeka ogromny szok. Kilka miesięcy temu słyszałem jak mówił: dlaczego mam się bać tego dzieciaka z Nowej Zelandii? Cóż, teraz będzie miał okazję aby się o tym dowiedzieć. Cały świat wkrótce przekona się o tym czy Joshua jest w stanie przyjąć prawdziwy cios. Całe moje życie skupia się teraz tylko na tym aby udowodnić wszystkim to, co cały bokserski świat już wie” – stwierdził Parker.

Bardziej rozważny w swoich słowach jest Brytyjczyk.

„Tego typu pojedynki nigdy nie są łatwe ze względu na swój ciężar gatunkowy więc mam szacunek dla całego teamu Parkera za podjęcie wyzwania. Nie mogę się doczekać tej walki, przygotowania są w toku i zanim się zorientujecie będzie już 31 marca” – powiedział Joshua.

Kategorie
Bez kategorii

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły