Wilder vs Stiverne dechy

Oficjalnie: Stiverne podpisał kontrakt na rewanżowe starcie z Wilderem

Josh Dubin i James Prince, którzy reprezentują podczas negocjacji kontraktów byłego mistrza świata wagi ciężkiej Bermane Stiverne potwierdzili, że ich pięściarz podpisał już kontrakt na rewanżową walkę z czempionem WBC Deontay’em Wilder’em. Mimo, że kilka dni temu oficjalnie ogłoszono fakt organizacji tego starcia, to promotor Stiverne’a znany doskonale polskim kibicom Don King blokował możliwość organizacji tego wydarzenia.

Według doniesień prasowych King nie był do końca usatysfakcjonowany ze sposobu negocjacji, ponieważ Dubin i Prince występujący jako menadżerowie Stiverne nie konsultowali z Kingiem kwoty oraz warunków organizacji jego walki z Wilderem. Ostatecznie Lou DiBella potwierdził jednak, że po rozmowach prowadzonych z Kingiem udało się osiągnąć porozumienie i nie blokuje on już występu swojego pięściarza.

Tym samym oficjalnie możemy potwierdzić, że do konfrontacji Deontay’a Wilder’a (,38-0, 37 KO) z Bermane Stivernem (25-2-1, 21 KO) dojdzie 4 listopada w MGM Grand w Las Vegas.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły