Oficjalnie Whyte – Browne 24 marca w Londynie

Posiadacz pasa WBC Silver w wadze cięzkiej Dillian Whyte (22-1, 16 KO) zmierzy się w swoim następnym pojedynku z niepokonanym jak dotąd na zawodowym ringu Lucasem Browne (25-0, 22 KO). Brytyjczyk, który dzierży pas od czasu pokonania w październiku 2017 roku Roberta Heleniusa spotka się z niezwykle twardym Australijczykiem 24 marca na gali w Londynie w O2 Arena.

Dillian Whyte przymierza się do pojedynku z Deontayem Wilderem (39-0, 38 KO), który jest pełnoprawnym mistrzem federacji WBC. „Bronze Bomber” 3 marca będzie bronił swojego pasa w walce z Kubańczykiem Luisem Ortizem (28-0, 24 KO).

Brytyjczyk jest przekonany o swoim zwycięstwie i zapewnia, że skrzywdzi w ringu Lucasa Browne.

„Nie mogę się doczekać aż spotkamy się w ringu, nienawidzę Lucasa Browne i chcę wyrządzić mu krzywdę. Powiedział wiele nieodpowiednich słów i przyjdzie pora aby za nie zapłacił. Nie sądzę żeby on chciał tego pojedynku. Zanim doszło do porozumienia Browne próbował zmienić warunki, gdy ustaliliśmy wszystkie względy to skupiał się bardziej na opóźnianiu spraw i szukał wymówek. To było bardzo frustrujące lecz doszliśmy w końcu do porozumienia więc teraz sprawdźmy się” – stwierdził Whyte.

Lucas Browne w marcu 2016 roku pokonał Rusłana Czagajewa zdobywając pas WBA Regular. Został mu on jednak odebrany ze względu na wpadkę dopingową Australijczyka. Podobne style obu pięściarzy zapowiadają bardzo dobry pojedynek na co liczą kibice na całym świecie.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły