1-011 Floyd Mayweather vs Manny Pacquiao
Foto: ShowTime

Pacquiao gotowy do walki z McGregorem, jeśli Mayweather jej nie chce

Filipińczyk Manny Pacquiao twierdzi, że byłby gotowy stanąć w ringu naprzeciw gwiazdy organizacji UFC Conora McGregora, jeżeli Floyd Mayweather nie będzie zainteresowany tym starcie. Jedynym warunkiem jaki stawia Filipińczyk, jest to, że walka z gwiazdą MMA musiałby odbyć się na zasadach boksu zawodowego.

„W boksie? Jeżeli walka miałaby odbyć się na zasadach boksu zawodowego to chętnie zmierzę się z McGregorem, ale nie zgodzę się na walkę na zasadach obowiązujących w UFC. Jeżeli mówimy o walce z Conorem McGregorem i boksie to różnica. Boks to zupełnie inny sport niż MMA.”powiedział Fox Sports Manny Pacquiao.

Od kilku miesięcy trwa wojna medialna pomiędzy Floydem Mayweatherem, a Conorem McGregorem. Póki co organizacja tego pojedynku wydaje się być mało prawdopodobna, ponieważ strony nie są w stanie porozumieć się w sprawach finansowych. Warto zauważyć, że także Mayweather wykluczał konfrontację z McGregorem w pojedynku, który odbywałby się na zasadach MMA.

Kilka dni temu prezes organizacji Dana White poinformował, że mógłby zaoferować Mayweatherowi i McGregorowi po 25 mln dolarów za ten pojedynek plus procent ze sprzedaży pakietów PPV. Zarabiający dziesiątki, a ostatnio nawet ponad 100 mln dolarów za walkę Floyd poczuł się tą propozycją urażony i w mocnych słowach skomentował ofertę szefa UFC.

„To pier…. komediant.” powiedział krótki w rozmowie z MTV Floyd Mayweather.

Z punktu widzenia Conora taka wypłata byłaby czymś naprawdę dużym, ponieważ do tej pory jego najwyższy zarobek w klatce wyniósł 3 mln dolarów.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Pacquiao gotowy do walki z McGregorem, jeśli Mayweather jej nie chce"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Wizard
Użytkownik
Wizard

Gdzie? Że co? Temu się dalej wydaje, że wygrał z Floydem.

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły