Pewne zwycięstwo Seldina nad Ortizem

Na gali w Nowym Jorku, gdzie walką wieczoru będzie pojedynek Daniela Jacobsa z Luisem Ariesem dobrą walkę dali kibicom Cletus Seldin (21-0, 17 KO) oraz Roberto Ortiz (35-2-2, 26 KO). Starcie obu pięściarzy boksujących w kategorii półśredniej wygrał Amerykanin Seldin przez TKO w 3 rundzie.

Od początku pojedynku bardzo agresywnie zaczął wyprowadzać swoje akcje Seldin co przyniosło zamierzany skutek i dwukrotnie posłał on swojego rywala na deski. W drugim starciu po mocnym prawym Amerykanina nastąpiło rozcięcie łuku brwiowego Ortiza. Od trzeciego starcia obraz walki wydawał się wyrównywać, Ortiz doszedł do siebie i starał się trzymać na dystans Seldina. W końcówce trzeciej rundy Meksykanin nadział się rozciętym łukiem brwiowym na łokieć Amerykanina i po konsultacji z lekarzem walka została zakończona.

Tym samym Cletus Seldin odniósł 21 zwycięstwo na zawodowym ringu i nadal pozostaje niepokonany. Przypomnijmy, że jest to drugi pojedynek Amerykanina po dyskwalifikacji za stosowanie środków dopingujących.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły