Pojedynek Ugonoh – Breazeale uznany 5 walką 2017 roku według ESPN

Pojedynek między Izuagbe Ugonohem (17-1, 14 KO) a Dominicem Breazealem (18-1, 15 KO) uznany został jako 5 najciekawszy pojedynek 2017 roku według dziennikarzy telewizji ESPN. Starcie zakończyło się zwycięstwem Amerykanina przez TKO w 5 rundzie. Pojedynek odbył się 25 lutego na gali, gdzie starcie wieczoru był pojedynek Deontaya Wildera z Geraldem Washingtonem.

Dziennikarze ESPN ocenili walkę jako szaloną i pełną zwrotów akcji. W pojedynku niepokonanego wtedy Ugonoha i byłego pretendenta do tytułu mistrza świata Breazeala kibice zobaczyli aż 4 nokdauny, fantastyczne momenty, obaj pokazali niesamowity charakter.

Za najlepszy pojedynek 2017 roku uznano walkę Anthony’ego Joshuy (20-0, 20 KO) z Władimirem Kliczko (64-5, 53 KO). Kwietniowy pojedynek, który odbył się na stadionie Wembley w Londynie według ekspertów ESPN był bitwą, o której świat szybko nie zapomni. Ich starcie przysporzyło wielu emocji i przejdzie do historii jako jedna z najlepszych walk w wadze ciężkiej. Dzięki temu własnie pojedynek JoshuaKliczko został uznany najlepszym i najciekawszym w 2017 roku.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły