Foto: Polsat Sport

Puncher wraca po przerwie świątecznej! Ważni goście w programie

2017 rok w sportach walki powoli się rozkręca, dlatego już 9 stycznia wracamy z Magazynem Puncher. Wśród gości Mateusza Borka będą między innymi przedstawiciele organizacji FEN, pięściarski pretendent do pasa WBC w wadze ciężkiej Andrzej Wawrzyk oraz… najbliższy przeciwnik Fernando Rodriguesa Juniora w klatce KSW!

W najbliższy weekend, a konkretnie w sobotę 14 stycznia w hali RCS w Lubinie, w nowy rok z przytupem postara się wejść organizacja Fight Exclusive Night. Jakie niespodzianki szykują władze FEN-u przed tak wyczekiwaną galą? O tym w Puncherze opowie na pewno charyzmatyczny prezes organizacji Paweł Jóźwiak. Oprócz niego gośćmi Mateusza Borka będą zawodnicy, którzy wystąpią w sobotę w klatkoringu FEN – Paweł Biszczak, Albert Odzimkowski i przedstawicielka płci pięknej – Róża Gumienna.

Na nieco dalszym horyzoncie jawi się walka o mistrzostwo świata Andrzeja Wawrzyka, który 25 lutego po raz drugi spróbuje zdobyć pas mistrza świata, a tym razem jego rywalem będzie Deontay Wilder. Polski pięściarz pojawi się w poniedziałkowy wieczór w studiu Punchera wraz ze swoim trenerem Fiodorem Łapinem. Obaj panowie wspólnie opowiedzą o przygotowaniach do gali w Birmingham. Nie zabraknie także innych pięściarskich tematów, w tym zapowiedzi tego co czeka nas w 2017 roku.

Ostatnim gościem Mateusza Borka w studiu przy Ostrobramskiej 77 będzie najbliższy przeciwnik Fernando Rodriguesa Juniora – mistrza KSW w wadze ciężkiej. Brazylijczyk, który odebrał pas Karolowi Bedorfowi po raz pierwszy będzie bronił tytułu podczas hitowo zapowiadającej się gali KSW na Stadionie Narodowym.

Prowadzący: Mateusz Borek

Goście:

Andrzej Wawrzyk, Fiodor Łapin, Janusz Pindera

Paweł Jóźwiak, Paweł Biszczak, Albert Odzimkowski, Róża Gumienna…

Magazyn Puncher jak zwykle w poniedziałek o 20:00 w Polsacie Sport News.

Źródło: PolsatSport.pl

Kategorie
STREFA BOKSUSTREFA MMA

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Puncher wraca po przerwie świątecznej! Ważni goście w programie"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły