Foto: BoxingNews.pl

Rekowski zawalczy o pas IBF Inter-Continental

Jak poinformował na twitterze dziennikarz Polsatu Sport Mateusz Borek pięściarz kategorii ciężkiej Marcin Rekowski (18-4, 15 KO) stanie do walki o pas IBF Inter-Continental. 39-letni pięściarz ma pojawić się w ringu 28 stycznia podczas gali, która odbędzie się w Makao.

Pierwotnie swój kolejny pojedynek Marcin Rekowski miał stoczyć dopiero w marcu, a jako jego rywala wskazywano Adriana Granata (14-0, 13 KO). Walka miała odbyć się w w Malmoe, a jej stawką pas IBF International. Polak wybrał jednak inną opcję. Polski bokser stanie do walki o wakujący pas IBF Inter-Continental. Nie ma jednak informacji na temat tego, kto będzie jego rywalem. Nazwisko przeciwnika popularnego „Rex’a” kibice mają poznać w najbliższych dniach.

Ostatni pojedynek Rekowski stoczył w niedzielę. Pokonał wtedy przed czasem Artsioma Hurbo (4-28-1, 3 KO) i tym samym podniósł się po dwóch porażkach, które doznał w walkach z Andrzejem Wawrzykiem (33-1, 19 KO) i Krzysztofem Zimnochem (20-1-1, 13 KO).

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

2 Komentarzy do "Rekowski zawalczy o pas IBF Inter-Continental"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Łukasz Jaczewski
Użytkownik
Łukasz Jaczewski

To już nie pierwszy raz w przypadku Rekowskiego. Jeżeli ma zawalczyć o pas, to nie może być po porażce. Zamiast sparingu w kaskach, był sparing bez na profesjonalnych zasadach. Szybki nokaut i do domu, a zaraz można walczyć o tytuł 🙂

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły