Rewanżowe starcie Davies Jr – Syrowatka 31 marca w Liverpoolu

15 lipca 2017 roku na Wembley w Londynie doszło do starcia pomiędzy Robbie Daviesem Jr (15-1, 11 KO) a Michałem Syrowatką (19-1, 7 KO). Stawką pojedynku był pas Interkontynentalny WBA w wadze super lekkiej, którego posiadaczem był Brytyjczyk. W 12 rundzie walki, mimo niekorzystnego rezultatu na kartach punktowych Polak zdołał znokautować faworyzowanego rywala.

Niepocieszeni brytyjscy promotorzy postanowili doprowadzić do rewanżu i 31 marca na gali w Liverpoolu ponownie dojdzie do starcia obu pięściarzy. Brytyjczyk przekonuje, że tym razem nie popełni tych samych błędów i wyraźnie pokona Syrowatkę.

„Syrowatka to twardy dzieciak jednak w pierwszym pojedynku nie byłem w najlepszej formie. Nie mam zamiaru popełnić tych samych błędów ponownie. Wiem, że jestem lepszy od niego w każdym względzie pięściarskiego rzemiosła: szybkość, siła, umiejętności, po prostu wszystko. I ludzie to wszystko zobaczą 31 marca. Mam zamiar odzyskać swój pas WBA w dobrym stylu a potem piąć się w rankingu aby osiągać większe rzeczy” – stwierdził Davies Jr.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły