Roy Jones Jr. chce walczyć z Andersonem Silvą na gali Mayweather-McGregor

Mimo, że pojedynek Conora McGregora z Floydem Mayweatherem jest mało realny, to pojawiają się pięściarze, którzy również chcieliby skonfrontować się w ringu z gwiazdami MMA podczas imprezy z udziałem popularnego „Money’a„. Gotowość do pojawienia się w ringu i stoczenia pojedynku z Andersonem Silvą zgłosił legendarny amerykański pięściarz, który ostatnio pokochał rosyjską ziemię Roy Jones Jr.

“Myślę, że jeśli zestawisz Roya Jonesa Jr. z Andersonem Silvą jako walkę poprzedzającą starcie wieczoru będziesz miał naprawdę dobrą kartę tej gali.”powiedział Roy Jones Jr.

Amerykanin, który na karku ma już 48 lat nadal stara się być aktywny w ringu. Kilka dni temu Jones pokonał doskonale znanego polskim kibicom Boby’ego Gunna odbierając mu możliwość do kontynuowania walki w 8 rundzie tego pojedynku.  Jones Jr. od kilku lat dość mocno nadszarpnął swoją legendę, którą przez lata budował w ringu i stara się za wszelką cenę zarobić na bokserską emeryturę. Nieoficjalnie mówi się, że życie na wysokim poziomie oraz nietrafione inwestycje zaowocowały tym, iż na starość pięściarz ten musi nadal walczyć w ringu. Ostatnie lata Amerykanin szokował bardziej poza ringiem, niż w samym ringu, dlatego też jego wywód na temat możliwości walki z gwiazdą MMA nie stanowi raczej dla nikogo zaskoczenia. Legendarny pięściarz, który niegdyś wypełniał po brzegi największe amerykańskie hale, dziś szuka po prostu możliwości do zarobienia kolejnych pieniędzy w ringu, nie mając wsparcia żadnej z dużych amerykańskich stacji telewizyjnych.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły