provodnikov-castillo 13 720x494

Rusłan Prowodnikow zajął się polityką i może zakończyć karierę

Menadżer Wadim Korniłlow, który odpowiedzialny jest za prowadzenie kariery byłego mistrza świata Rusłana Prowodnikowa (25-5, 18 KO) poinformował, że bardzo prawdopodobne jest, iż nie wróci on pomiędzy liny bokserskiego ringu. Pięściarz, który przez ostatnie lata dawał jedne z najbardziej widowiskowych walk obecnie zajmuje się polityką i nie jest wykluczone, że będzie to jego jedyne zajęcie przez najbliższe lata.

„Myślę, że on świetnie bawi się swoją aktywnością w polityce, ponieważ zasiada w Kongresie i jest deputowanym. On dostał więcej głosów niż jakikolwiek inny polityk, gdy we wrześniu został wybrany. On cieszy się tą pracą, ale obecnie jest jest teraz na rozdrożu, gdzieś pomiędzy zakończeniem kariery, a pozostaniem w tym sporcie. Nadal rozważa różne warianty i oferty. Jeżeli nie stoczy żadnej walki do końca roku to pewnie zakończy karierę. Otrzymaliśmy kilka ofert, ale żadna nie była poważna.”powiedział BoxingScene.com menadżer Wadim Korniłow.

Ostatni pojedynek w ringu Prowodnikow stoczył 11 czerwca 2016 roku. Przegrał wtedy na punkty z Johnem Moliną i postanowił odpocząć od tego ciężkiego i wymagającego sportu.

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Rusłan Prowodnikow zajął się polityką i może zakończyć karierę"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Diego3
Użytkownik
Diego3

Mnie zawsze smuci „zabawa w politykę” u sportowców. Adamek, Guzowska, Marczuaikis, Lato i wiele innych wypadło w tej zabawie żenująco. On nigdy nie zdradzał przesadnej inteligencji, czy wykształcenia. Myślenie, że jak się nic nie umie to można iść w politykę panuje nie tylko w Polsce jak widać.

wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły