Saunders: Lemieux walczył z rywalami klasy „B” / Lemieux: Czas znów zostać mistrzem świata

Święta dla kibiców boksu w tym roku mogą przyjść wcześniej. 16 grudnia mistrz świata federacji WBO kategorii średniej Billy Joe Saunders (25-0, 12 KO) zmierzy się w ringu z byłym czempionem organizacji IBF Davidem Lemieux (38-3, 33 KO). Starcie pomiędzy tymi pięściarzami odbędzie się w Montrealu.

Billy Joe Saunders: “Lemieux wypada dobrze na tle zawodników klasy B, ale teraz wejdzie do ringu z kimś, kto jest o wiele lepszy i bardziej wyrafinowany niż ktokolwiek z kim wcześniej walczył. On jest pretendentem do tytułu i szybko porozumieliśmy się w sprawie umowy. Mam w Kanadzie wielu przyjaciół i wiem, że będę miał ich wsparcie. Gdy pokonam Lemieux będę mógł walczyć z dużo lepszymi pięściarzami. Zwycięzca naszej walki może zmierzyć się z wygranym w rewanżowej walce Canelo z Gołowkinem. Spodziewam się, że będzie to emocjonująca walka.”

David Lemieux: “Czas, abym po raz kolejny zostać się mistrzem świata. W walce z Saundersem chodzi o zniszczenie. Chcę być do tej walki ekstremalnie przygotowany i mam zamiar zadać Saudersowi wiele bólu. Jego zero zniknie z rekordu.”

Kategorie
Bez kategorii

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły