1-Stiverne-Media-Workout-4-2014.05.06

Stiverne już rozpoczął przygotowania do walki z Joshuą

Były mistrz świata Bermane Stiverne (25-2-1, 21 KO) twierdzi, że rozpoczął już przygotowania do walki z mistrzem świata federacji IBF w wadze ciężkiej Anthonym Joshuą (17-0, 17 KO), do której może dojść w listopadzie na terenie Wielkiej Brytanii. Kanadyjczyk przyznaje co prawda, że pojedynek nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, ale jak zaznacza jest on zdecydowany podjąć się tego wyzwania i chce być w jak najlepszej formie kiedy zadzwoni do niego telefon z ofertą walki.

„Obecnie jestem na obozie. Rozpoczącie przygotowań nieco wcześniej mi nie zaszkodzi, a lepiej być gotowym kiedy zadzwoni telefon. Przedstawiciele Joshuy kontaktowali się już z Donem Kingiem, ale nie znam szczegółów tej rozmowy. Kiedy ostatnio rozmawiałem z Panem Kingiem to powiedziałem mu, że chcę aby do tej walki doszło. Chcę być dwukrotnym mistrzem świata. Teraz tylko czekam na telefon.”powiedział Stiverne.

Oprócz Bermane Stiverne jako najpoważniejszych kandydatów do starcia z Joshuą w listopadzie wyminia się Josepha Parkera, Kubrata Puleva i Bryanta Jenningsa.

 

Kategorie
STREFA BOKSU

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
NADCHODZĄCE GALE

Powiązane artykuły